reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fitness Club czyli nasza grupa wsparcia :-)

o kurna........ja w niedzielę 2 serię opuściłam :szok::angry: i co myślisz ze lipa????????:dry:
Czytałam "instrukcję", że należy robić ćwiczenia przez 42 dni i nie wolno sobie robić "przerw" bo nie będzie spodziewanego efektu, ja tak tamtym razem zrobiłam przerwę i wogóle przestałam w połowie, i teraz zaczęłam od nowa ale teraz już nie przerwę bo się zacięłam:tak::tak:
Asik ja też miałam nie jeść i co? i d..a:zawstydzona/y:potrafiłam rzucić palenie a tego nie potrafię :zawstydzona/y::-(
 
reklama
no ja nie całkiem przerwałam bo jedna seria była:szok:
ja i tak nie liczę na efekt:sorry2: teraz to tak szczerze to ciągnę bo mój A. ćwiczy i obciach pokazać ze się ma taki słomiany zapal :baffled:
 
Nie wierzysz w to ze bedziemy "smukłe" po zakonczeniu tych cwiczeń????:-D:-D:-D
(ja tez nie ale przynajmniej troche sie rozruszam i wzmocnie miesnie:tak:)
 
a jak z brzuchem po ciąży masz ? bo mi taka oponka została:(

a w niektórych planach ćwiczeń jest brana pod uwagę 1 dniowa przerwa właśnie doczytałam
 
Ostatnia edycja:
małaulka bo z tymi słodyczami to chyba tak jest, że to gorsze dziadostwo niż fajki:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Ja co prawda nie paliłam i nigdy nie mioałam tego problemu ale mój m właśnie półtora miesiąca temu rzucił fajki a ze słodkim obydwoje nie potrafimy się rozstać a nawet zbytnio ograniczyć:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
A mój brzuch wygląda masakrycznie :szok::szok::szok::szok::szok: Pofałdowany, obwisły jakiś taki bleeeee:wściekła/y::zawstydzona/y::szok:
 
Paula...,malaulka...zaczelyscie wszystko od poczatku,jakos do tych cwiczen nie moge sie przemoc,a poczytalam troche i moze bylby jakis efekt ale do takich serii to ja sie nie nadaje:tak:
Asik...silna wola zawiodla na slodkosci;-);-)?
Ja nie mialam w ustach nic slodkiego,juz miesiac i trzy dni:-):-),ale w niedziele mnie nosilo,wszyscy dookola jakies pyszne ciasta a ja tylko kawka z odrobina mleczka,ale nie ugielam sie.Otworzyli w mojej miejscowosci fitness club,wybieram sie dzis ze znajoma maja byc zajecia dla lady od 19-20.30,zobacze czy wytrzymam:-):-)
 
Monia ja i tak Cię podziwiam bo z tego co pisałaś jesteś aktywna babeczka to jasne ze fajniej w fitnesie niz takie nudy
a za słodycze szacun wielki!!!!!!!!!
 
Paula jasne że mam brzuch:no:, ja mam taką budowę po mamie że mam brzuch i duży biust i muszę się dobrze przyłożyć żeby jako tako wyglądać a do tego jestem niska i każde kilo nadwagi widać:no:
Asik no właśnie, żeby tego w sklepach nie sprzedawali:tak:
 
Ula no to dużego biustu zazdroszczę :tak:;-) a z brzuszkiem jakoś damy radę !!!!!
musimy podziwiam Cie i tak ze masz taki power........przecież dopiero co Lenkę urodziłaś!
Jak na razie rezultatów nie widzę.......dlatego zmierzyłam się w pasie ważę......oby bo wartościach:-D zobaczyć
 
reklama
Paula nie ma czego zazdrościć:no: ja serio jakbym miała tyle kasy to bym sobie chciała zmniejszyć:no:no ale niestety nie stać mnie i muszę nosić ze sobą taki ciężar;-):-D:-D
Jako takich rezultatów też nie ma jeszcze ja muszę chyba z 6 razy po całej serii zrobić żeby coś się zmieniło:-D, ale brzuch jakby twardszy i wczoraj zrobilam wszystko na raz a mam już po 14 powtórzeń:szok:
 
Do góry