reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fitness Club czyli nasza grupa wsparcia :-)

Niedaleko tutaj gdzie mieszkam jest jeziorko,ktore mozna przejsc dookola,przejscie zajmuje ok.pol godziny. OSWIADCZAM WSZEM I WOBEC ZE OD JUTRA CODZIENNIE BEDE PRZECHODZIC JEDNO OKRAZENIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!,uf moze pomoze w zgubieniu tych 4-5 kg.
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
reklama
monia trzymam kciuki za okrążenia
p020.gif
 
Monia i jak???????
ja dziś 34 dzień A6W i padam.......ciężko bo juz mam 22 powtórzenia:dry:
oj jeszcze 8 dni ratuuuuuuuunnnnnnnnnkkkkkkkkkkkuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!:baffled:
 
Minely 3 miesiace,z efektow jestem zadowolona choc jeszcze tylko z jakies 4 kilo wstawiam wam fote :-):-):-):-)
 

Załączniki

  • P1010333.jpg
    P1010333.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 83
reklama
No kobitki, to zazdroszczę i gratuluję zaparcia i efektów. Ja gruba jestem i pewnie będę do końca życia.:-D Czasem mi to nie przeszkadza, a czasem źle mi z tym, ale no cóż... latka lecą, nie robię się coraz młodsza...:dry: Ja to bym chyba wolała dietę niż ćwiczenia - jak popatrzyłam na tego kolesia z filmu to się zmęczyłam samym oglądaniem.:-D:-D:-D Przyznaję bez bicia - ja strasznie nieruchawa jestem. A słodycze lubię ale od czasu do czasu - mój Mąż potrafi zjeść całą czekoladę na raz i mu mało, ja zjadam 1-2 cząstki i mam dość na miesiąc. Dla mnie najbardziej zgubne są ciasta, które uwielbiam. Na szczęście sama nie piekę a do cukierni nie zawsze chce mi się iść. A diety trzymać mi trudno bo nie dość że i tak późno w domu jestem, to jeszcze musiałabym gotować po 2 zestawy dań - dla siebie na odchudzanie i dla reszty.:baffled: Jakoś mi się nie chce.;-)
 
Do góry