reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fitness Club czyli nasza grupa wsparcia :-)

asik123

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Sierpień 2008
Postów
424
Miasto
tu i tam
No to kochane, ponieważ poruszony został temat odchudzania, dbania o siebie i problemów z tym związanych zakładam grupę wsparcia mam 2002:-) Może razem uda nam się przebrnąć przez zbędne kilogramy;-):-D Czekam na wasze rady i porady;-):tak:
 
reklama
To ja dołączam się do pytania małejulki: czy któraś z was wie jak przestać jeść słodycze?:-( Ratunku- jestem od nich uzależniona!!!!!:szok::szok::szok::szok::szok:
 
To witam w klubie uzależnianych "słodyczomanek"
ja myślę ze kupię sobie ziarna słonecznika i dyni.......i będę je sobie chrupać zamiast słodyczy.......
 
malaulka,asik..., 4 tydzien nie wzielam do ust nic slodkiego,cukru tez nie uzywam,ale wiem ze bardzo ciezko jest zrezygnowac z slodkosci jak sie je uwielbia,u mnie dziala moja psychika nastawialam sie na diete dosc dlugo a jak juz zaczelam to konsekwentnie daze do celu i nie ma cyganienia,podjadania:-)itp...
Paula...sloneczniki i wszystkie ziarna typu orzeszki,pestki dyni,nie sa najlepsza metoda na pozbycie sie uzaleznienia od slodyczy,asik ma racje sa bardzo kalorystyczne,a pozatym zawieraja duzo tluszczu tak wiec chyba lepiej zjesc kostke czekolady;-).
Powiem wam ze mnie sciska jak moje dzieci zajadaja sie pysznosciami:wściekła/y:,gonie je zeby nie jadly kolo mnie. Suszone owoce podobno zalecaja przy dietach,nawet w musli sa ale za duzo sie nie naje bo przymula:-). polecam ananasa jest slodki a przy tym dziala odchudzajaco;-)
 
reklama
Ostatnia edycja:
Do góry