reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fitness Club czyli nasza grupa wsparcia :-)

No to ja nieśmiało do Was dołanczam, od porodu zamast schudnąc to jeszcze przytyłam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: noi tak jak Ty Monia jak pojechałam do Polski to po prostu masakra, chciałam się chyba najeść tych wszystkich pyszności na cały następny rok a teraz jęczę jestem już naprawdę strasznie gruba i muszę zrzucić 14 kilo:szok::szok:
Muszę coś ze sobą zrobić!!!!!!!!!!!!!

Zrezygnować z chleba- ok- a co jadacie zamiast?? bo ziemniaki to nie problem...
 
reklama
asik...pewnie ze damy rade:tak:,to jest prawda jesli sie ma okazje to najlepiej jesc posilki regularnie,ale wiem ze nie kazdy moze sobie pozwolic,ale sniadanko dzis mialas jak najbardziej ok,ja bym dolozyla jeszcze owoca
malaulka...witamy w gronie zapartych:-),zamiast chleba ja osobiscie jem jakies krakersy,albo tak jak asik jakies chrupkie pieczywo,14 kg to nie malo,ale dasz rade:-),ja ostatnie dziecko urodzilam 7 lat temu,przez dluzszy czas nic ze soba nie robilam,ale jakies 3,5 roku temu postanowilam cos zmienic,pierwsza moja dieta byla kopenhaska,drastyczna ale skuteczna zgubilam 13 kg,a dalej to po troszku chudlam i tylam,po ostani moim odchudzaniu na poczatku roku bylo ok,a nawet swietnie,to mi sie zachcialo w polsce pysznosci teraz mam do zrzucenia troszke,ale musze walczyc:-).
Tak wiec dziewczyny damy rade wspolnymi silami i podpowiedziami bedzie ok!!
tu wklejam linka na jakies ciekawe cwiczenia moze warto by sie skusis i choc troszke pocwiczyc,z tego co przeczytalam nie sa takie zle:-)
http://wdziek.info/cwiczenia_na_talie_osy.html
 
Monia ja też stosowałam kopenhaską i spadło 6 kg ale bardzo szybko przytyłam po niej i teraz chcę chudnąć wolniej ale systematycznie i przede wszystkim się ruszać, zobaczymy co z tego wyjdzie, w kazdym bądz razie dziś od 17 nic nie jadłam:tak:
 
No to znowu ja:-)
Chwalę się , że jestem po kopenhaskiej i mam 5 kilo mniej a teraz jestem na 1000kcal i mam zamiar chudnąć nadal:tak::tak:
 
Kurcze a ja nie mogę schudnąć!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Niby w miarę się pilnuję ale obawiam się, że bez konkretnej diety się nie obejdzie, bo jak się nie trzymam konkretnego planu to nie mogę się tak do końca upilnować:zawstydzona/y::zawstydzona/y::wściekła/y:
 
Laska ty nie nażekaj;-) Widziałam twoje zdjęcie:tak: Też bym chciała być taka szprycha!!!!:cool:

Szprycha,kochana to ja byłam 4 lata temu.
A teraz to się smiejemy z m.że jakby mnie wyżucił na środku jeziora to nie utone bo mam swoją osobistyczną oponkę:-D:-D
A na zdjęciach to wyglądam w miarę bo sie laska kamufluję.
 
reklama
reklama
Do góry