reklama

Fitness czy hula hop?

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez kotov, 20 Styczeń 2014.

1. kotov

kotov Początkująca w BB

Kochane mamy, mam do was pytanie... Zaczynam niedługo przymierzać się i planować prowadzenie zajęć ruchowych dla kobiet które chcą wrócić do formy (szczególnie po ciąży... mi się udaje właśnie wrócić do formy i chcę swoją "energię" i sposoby przekazać dalej ;) )
    Ćwiczę sobie, "fitnessuję", ale też ćwiczę hula hop. Dlatego waham się który rodzaj zajęć będzie atrakcyjniejszy.. Czy fitness dla mamusiek czy nauka hula kop?
    Jak uważacie?

2. maximum

maximum Fanka BB :)

Może i jedno i drugie? Na dobrą sprawę nie wyobrażam sobie samych ćwiczeń z hulahop

3. reklama
  4. Dulce

Dulce Fanka BB :)

Ja też sobie nie wyobrażam :-) Z resztą , sama mam w domu dość sporo sprzętu fitness, a gdybym miała go mniej, to pewnie szybko by mi się znudziło... Z drugiej jednak strony na samym hula hop nigdy nie ćwiczyłam i być może nie zdaję sobie sprawy, jak wiele różnorodnych ćwiczeń można z tym przyrządem wykonać.

5. maximum

maximum Fanka BB :)

W sumie nie znam żadnych innych ćwiczeń z hulahop niż kręcenie nim :p

6. karolcia85

karolcia85 Początkująca w BB

Fitness, ale w grupie. Tylko inni są w stanie zmotywować cię pozytywnie do ćwiczeń :) Sama w domu szybko porzucisz ćwiczenia.

7. kotov

kotov Początkująca w BB

Hej mamuśki :) Udało się!!!! ruszam od września z zajęciami z hula hop w Kokko art :)

Więcej info będzie się pojawiać na bieżąco na naszej stronie WHEELove

8. babyshower

babyshower Początkująca w BB

Hula hop jest idealne na zrzucenie pociążowego brzuszka :)

9. Uspent

Uspent Zaangażowana w BB

Jedno i drugie, a jak wybierać to fitness :) Hula hop się znudzi :)

10. reklama
  11. magneszka

magneszka Początkująca w BB

myslalam nad hula hop, ale boje sie siniakow ;p

12. Annis Grey

Annis Grey Zaciekawiona BB

Jedno i drugie oczywiście - każdy rodzaj aktywności jest w cenie. Grono osób, które nie przywiązują wagi do zdrowego wyglądu i dobrego samopoczucia jest coraz mniejsze.

Jestem w trakcie omawiania z mężem zakupów kolejnych sprzętów do domu i myślimy o profesjonalnych hantlach, jak te: Hantle żeliwne HS-STRONG 2 x 20 kg i 3 gratisy | Hop-Sport sklep sportowy, gdzie można dopasować ciężar tak, aby każde mogło ćwiczyć z odpowiednim dla siebie obciążeniem.

Ostatnia edycja: 12 Sierpień 2014

Poleć forum