reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

flak zamiast brzucha:(

ja też mam strasznie obwisły brzuch mino iż od porodu minęły już 3 lata, byłam u chirurga plastycznego i zaproponował mi plastykę brzucha czy któraś z Was lub Waszych koleżanek miała z tym zabiegiem do czynienia??:-)
 
reklama
Cześć dziewczyny! Mój brzuch też nie był w najlepszym stanie, ale już jest o niebo lepiej, kupiłam sobie 2 różne balsamy ujędrniające, jeden z nich wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, codziennie każdym z niech się wcieram np. jednym rano drugim wieczorem, albo kiedy mam czas. Słyszałam, że ćwiczenia są najlepszym sposobem na ujędrnienie skóry, ale na to czasu nie mam zresztą praca, dom i dziecko to myślę że wystarczająco ruchu:-) a co do polepszania brzucha nożem to nie radze, lepiej najpierw spróbować, np. codziennie ok. 10min szorowania gąbką, wcierania balsamów, no i ćwiczenia, samo to nie zniknie. pozdrawiam!
 
Balsamy, olejki ... Moja rada jest tak, poród to ciężki okres dla kobiety. Duży brzuch rozciąga skórę. Ale pomyślcie sobie, że gdybyście przytyły w normalny sposób to czy skóra też by się tak rozciągnęła ? Owszem rozciągnęłaby się, jaki wniosek ? Niestety jest taki, że warto przytyć po porodzie, dzięki temu szybciej wrócimy do normalności, jeśli chodzi o bilans odżywczy i energetyczny organizmu. Ale też skóra będzie mniej zwisać i będzie się opiewać na masie ciała. Gdy już przytyjemy te 4-5 kg, wtedy warto zacząć STOPNIOWO a nie na wariata dietami i głodzeniem się, redukcję tkanki tłuszczowej, wtedy organizm zdąży z redukcją skóry. Warto wtedy trochę nabrać masy mięśniowej, żeby skóra miała na czym leżeć,m a potem ja redukować tłuszcz po przez dłuższe ćwiczenia. To nie jest praca na miesiąc to jest praca nawet na rok, ale potem dzięki naturalnym ćwiczeniom, zaangażowaniu, będziecie cieszyć się z fajnego brzuszka, płaskiego nawet lekko umięśnionego, który na długo zostanie płaski. Co proponuje po przytyciu, zredukować do pewnego stopnia ilość pochłanianych węglowodanów, ale utrzymywać poziom tak by mieć siłę na ćwiczenia, ograniczać tłuszcze nasycone i regularnie, biegać jeździć na rowerze, pływać, ćwiczyć programy fitnessu, i robić 4 razy w tygodniu brzuszki, jak najwięcej różnych ćwiczeń w 2-4 seriach po 20 powtórzeń. Jak to zrobić ? Proste, ja np. mimo, że nie oglądam telewizji od 5 lat, to włączam jakiś serial i robię brzuszki oglądając go, aż się skończy. w Pół godziny można zrobić nawet do 400-500 brzuszków, robiąc pół minutowe przerwy między seriami
 
Balsamy, olejki ... Moja rada jest tak, poród to ciężki okres dla kobiety. Duży brzuch rozciąga skórę. Ale pomyślcie sobie, że gdybyście przytyły w normalny sposób to czy skóra też by się tak rozciągnęła ? Owszem rozciągnęłaby się, jaki wniosek ? Niestety jest taki, że warto przytyć po porodzie, dzięki temu szybciej wrócimy do normalności, jeśli chodzi o bilans odżywczy i energetyczny organizmu. Ale też skóra będzie mniej zwisać i będzie się opiewać na masie ciała. Gdy już przytyjemy te 4-5 kg, wtedy warto zacząć STOPNIOWO a nie na wariata dietami i głodzeniem się, redukcję tkanki tłuszczowej, wtedy organizm zdąży z redukcją skóry. Warto wtedy trochę nabrać masy mięśniowej, żeby skóra miała na czym leżeć,m a potem ja redukować tłuszcz po przez dłuższe ćwiczenia. To nie jest praca na miesiąc to jest praca nawet na rok, ale potem dzięki naturalnym ćwiczeniom, zaangażowaniu, będziecie cieszyć się z fajnego brzuszka, płaskiego nawet lekko umięśnionego, który na długo zostanie płaski. Co proponuje po przytyciu, zredukować do pewnego stopnia ilość pochłanianych węglowodanów, ale utrzymywać poziom tak by mieć siłę na ćwiczenia, ograniczać tłuszcze nasycone i regularnie, biegać jeździć na rowerze, pływać, ćwiczyć programy fitnessu, i robić 4 razy w tygodniu brzuszki, jak najwięcej różnych ćwiczeń w 2-4 seriach po 20 powtórzeń. Jak to zrobić ? Proste, ja np. mimo, że nie oglądam telewizji od 5 lat, to włączam jakiś serial i robię brzuszki oglądając go, aż się skończy. w Pół godziny można zrobić nawet do 400-500 brzuszków, robiąc pół minutowe przerwy między seriami
wszystko fajnie i ładnie brzmi :-) tylko szkoda,że ja na tyle cwiczen nie mam siły po wariacjach ze swoja małą.
co do pochłaniania węglowodanów i kwasów to napisz czego nie jesc,dokładnie ;-) jeśli możesz oczywiscie ;-)
 
Balsamy, olejki ... Moja rada jest tak, poród to ciężki okres dla kobiety. Duży brzuch rozciąga skórę. Ale pomyślcie sobie, że gdybyście przytyły w normalny sposób to czy skóra też by się tak rozciągnęła ? Owszem rozciągnęłaby się, jaki wniosek ? Niestety jest taki, że warto przytyć po porodzie, dzięki temu szybciej wrócimy do normalności, jeśli chodzi o bilans odżywczy i energetyczny organizmu. Ale też skóra będzie mniej zwisać i będzie się opiewać na masie ciała. Gdy już przytyjemy te 4-5 kg, wtedy warto zacząć STOPNIOWO a nie na wariata dietami i głodzeniem się, redukcję tkanki tłuszczowej, wtedy organizm zdąży z redukcją skóry. Warto wtedy trochę nabrać masy mięśniowej, żeby skóra miała na czym leżeć,m a potem ja redukować tłuszcz po przez dłuższe ćwiczenia. To nie jest praca na miesiąc to jest praca nawet na rok, ale potem dzięki naturalnym ćwiczeniom, zaangażowaniu, będziecie cieszyć się z fajnego brzuszka, płaskiego nawet lekko umięśnionego, który na długo zostanie płaski. Co proponuje po przytyciu, zredukować do pewnego stopnia ilość pochłanianych węglowodanów, ale utrzymywać poziom tak by mieć siłę na ćwiczenia, ograniczać tłuszcze nasycone i regularnie, biegać jeździć na rowerze, pływać, ćwiczyć programy fitnessu, i robić 4 razy w tygodniu brzuszki, jak najwięcej różnych ćwiczeń w 2-4 seriach po 20 powtórzeń. Jak to zrobić ? Proste, ja np. mimo, że nie oglądam telewizji od 5 lat, to włączam jakiś serial i robię brzuszki oglądając go, aż się skończy. w Pół godziny można zrobić nawet do 400-500 brzuszków, robiąc pół minutowe przerwy między seriami

Warto przytyc przed porodem !! ;-) ja przed mialam 70 kg.po mam 60. i zadnego flakowatego brzucha.Nie pisze tego zlosliwie,bo rozumiem ,ze niektore kobiety sa bardzo szczuple z natury a w ciazy sporo przytyja i flak gotowy.
Ale moze warto wcierac oliwki juz od 2 miesiaca ciazy?? ja wcieralam a wczesniej mleczko dove przez jakies 7 lat...codziennie,moja skora byla do tego przyzwyczajona,musialam sie po kapieli wieczorem nakremowac,nie wiem czy to kremy wzmocnily mi skore czy to geny?? ze nawet jednego rozstepu nie mam po ciazy.
Swoim postem pewnie bardziej pomoglam tym,ktore dopiero planuja ciaze lub sa na poczatku;-)
 
Warto przytyc przed porodem !! ;-) ja przed mialam 70 kg.po mam 60. i zadnego flakowatego brzucha.Nie pisze tego zlosliwie,bo rozumiem ,ze niektore kobiety sa bardzo szczuple z natury a w ciazy sporo przytyja i flak gotowy.
Ale moze warto wcierac oliwki juz od 2 miesiaca ciazy?? ja wcieralam a wczesniej mleczko dove przez jakies 7 lat...codziennie,moja skora byla do tego przyzwyczajona,musialam sie po kapieli wieczorem nakremowac,nie wiem czy to kremy wzmocnily mi skore czy to geny?? ze nawet jednego rozstepu nie mam po ciazy.
Swoim postem pewnie bardziej pomoglam tym,ktore dopiero planuja ciaze lub sa na poczatku;-)
zgadzam się z Tobą,że wcieranie oliwki na pewno pomoże w utzrymaniu jędrności skóry,bo ja wcierałam oliwki i kremy od samego początku ciaży i mam malutki rozstęp który już zanika :-)
 
Fenix...niestety nie zawsze to pomaga...ja wcierala w swoj brzuch ile wlezie a i tak mi to nic nie pomoglo :/ duze dzieci urodzilam...mialam ogromny brzuch..skora tak mi sie rozciagnela ze pod koniec to bolalo mnie noszenie bluzek, bo material ocieral sie o skore i bylo to bardzo nieprzyjemne...takze roznie w zyciu bywa :)

p.s widze, ze twoja corcia procz tego ze moja imienniczka to jeszcze urodzila sie tego samego dnia i miesiaca co ja :D az nie moglam uwierzyc jak zobaczylam hihihi


ja oczywiscie moge zrzucic kg itp itd...i brzuch nieco lepiej bedzie wygladal..ale ze wzgledu na mega wielka ilosc, wielkosc i glebokosc rozstepow nie mam najmniejszych szans zeby miec plaski brzuszek..chocbym bog wie co robila...tak czasem bywa...moze kiedys zrobie sobie plastyke brzucha :D
 
Ostatnia edycja:
Jak sobie radzicie z brzuchem po ciazy? Bo ja juz chyba stracilam nadzieje, ze bede mogla go pokazac na plazy... :|
 
reklama
Witam!
Jestem prawie 4 miesiące po porodzie.Od 8 tygodni jestem na diecie, ćwiczę aerobik i robie brzuszki.Widzę znaczną poprawę swego wyglądu. Wchodzę w spodnie sprzed ciąży.Podczas ciąży przytyłam------usiądźcie lepiej aż 25kg!przed ciążą ważyłam 60:((i nie to że się obżerałam bo wcale nie.No ale dojdę do sedna.Brzuch schodzi ale nie tak jak trzeba!Nadal jest jak galareta.Czy on kiedyś zmieni swoją konsystencje:-D???muszę używać jakiś balsamów oprócz tego że się katuje codziennie??pozdrawiam
kochane tamto to już mam za sobą:))brzuszek schodzi extra.....oponki też i za jakies 8tyg.pójdę na basen bez wstydu że mnie będą obcinali hihi polecam aerobik i brzuszki:))+dieta:))
 
Do góry