reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

flałersy :-)

Melanie pisze:
[tylko jest jeszcze 1 problem
w czasie kiedy będe ta ziemię prazyła jak steki na grilu, to moje kwiatki będą czekały aż im się ziemia upiecze i czy one nie umrą ::) ::)
jak nie masz starej ziemi bez kwiatkow to troche problem
moze wez ziemie z tych sezonowych
pasowaloby wypalic ziemie na co najmniej jedna doniczke i poczekac az wystygnie
potem przesadzic kwiatka i ziemie po nim wyprazyc dla nastepnego
tylko ze to troche mozolnie Ci pojdzie :D
 
reklama
Mel to ty tą ziemię kupywałaś na cały ogródek? przykładowy cennik
a co do tego Ineczko, że ci robaki weszły...no cóż zdażyć się mogło ja bym takiej ziemi więcej niekupiła. ale jeżeli ziemia jest dobrej firmy to nie ma prawa się coś takiego stać gdyż jest ona dobrze odkażana :)
 
miyu pisze:
Mel to ty tą ziemię kupywałaś na cały ogródek? przykładowy cennik
a co do tego Ineczko, że ci robaki weszły...no cóż zdażyć się mogło ja bym takiej ziemi więcej niekupiła. ale jeżeli ziemia jest dobrej firmy to nie ma prawa się coś takiego stać gdyż jest ona dobrze odkażana :)
jakies dzdzownice sie podczepily
 
miyu ale ten cennik...
tzn cena to za litr, chyba co?
normalnie wierzyc mi sie nie chce, że tak tanio ::) ::) ::)

 
no własnie myślałam, że za litr

no to ja juz nie wiem co ja kupiłam ::) :p

Miyu a która ziemia z tego cennika jest do kwiatów domowych ? ::)
 
reklama
Do góry