reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Flumycon i Gynalgin a pozytywny wynik testu ciążowego

Dołączył(a)
27 Luty 2016
Postów
2
Cześć :) Czy wiecie może czy zażywanie leków Flumycon i Gynalgin może mieć wpływ na pozytywny wynik testu? Spóźnia mi się okres i wykonałam kilka testów- każdy inny- wszystkie pozytywne. Czy macie jakieś doświadczenie w tym temacie? Czekam na wynik z krwi a wizyta u ginekologa za ok. 2 tygodnie
 
reklama
Ani antybiotyk ani ten drugi lek nie zawierają w sobie hormonów, zatem nie mogą zafaszłować testu. Jedynie leki a depresję zawierają hormon Hcg, jak i niektóre leki stosowane w leczeniu infekcji dróg moczowych. Zaraz, zaraz beta za 2 tygodnie ? czemu tak długo ?
 
Nie nie, beta będzie w poniedziałek rano (pobranie krwi miałam dzisiaj) :) ginekolog za 2 tyg, ale chyba postaram się do innego dostać wcześniej. Dzięki za odpowiedź :)
 
Do góry