reklama

Fochy, dąsy, nerwy

Temat na forum 'Relacje rodzinne' rozpoczęty przez Robale, 5 Wrzesień 2009.

1. Robale

Robale Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam, zapraszam wszystkie żony, dziewczyny do dyskusji na temat sytuacji w których mężczyźni nas drażnią .

2. bluebell

bluebell MAMUSIA ALUSIA

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Teraz np.Lezy i niby oglada mecz (a oczy zamkniete!)ja chce ogladac film a on nie da mi przelaczyc bo przeciez mecz!!
    mamy coprawda drugi tv ale tam synek spi i nie chce mu przeszkadzac

3. reklama
  4. karolinna

karolinna grudzień 05,wrzesień 08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mam nadzieję że watek będzie dotyczył sytuacji intymnych,inaczej będę zmuszona przenieść wątek na inny dział.

5. Robale

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dobrze

6. Robale

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mój też, oglądał sobie mecz z kolegami ja czekałam cały dzień aż się pojawi w domu, a on mecz poszedł oglądać

7. marul

marul Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    na to

ale mimo wszystko

i komentarz chyba niepotrzebny

8. paaulisia20

paaulisia20 Mamusia Juleczki 5.07.07

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    jje swietny watęk- można ponarzekac;-):-D
    mój małżonek strasznie mnie denerwuje gdy ja po calym dniu czekaniu i pełna ochoty na mały numerek on wraca i mi mówi" sorry Kotku nie dzisiaj" wrrrrrr i badz tu piekna seksowna i miej ochote a pozniej sie dziwi ze głowa mnie boli:-D:-D:-D;-)

9. Robale

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mnie drażni, kiedy czekam cały dzień, a on z piwkiem do kolegów rusza, jak twierdzi musi odpocząć, ok, ale może to w moim towarzystwie też w końcu nie jestem tylko od sprzątania, prania i gotowania

10. reklama
  11. Robale

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jeśli chodzi o wieczory, to raczej nie ma z tym problemu. Ale nie lubię kiedy słyszę podczas przytulania, " wiesz o czym teraz myślę, co zjem później "

12. Gucha90

Gucha90 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    U mojego faceta strasznie drażni mnie to, że kiedy się przebiera NIGDY nie złoży po sobie ciuchów...Agusia ładnie posprząta pokój...do pokoju wpada D. i nagle z pokoju robi się ARMAGEDON. Oczywiście nastraszyłam go, że jeżeli kiedy dzidzia się urodzi i dalej tak będzie to zostanę u mojej mamy. On nagle " Kochanie jak będzie dzidzia to ja już będę inny, taki małżonkowaty" aż się boję hihi:D:D

Poleć forum