reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Fochy, dąsy, nerwy

reklama

bluebell

MAMUSIA ALUSIA
Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
Teraz np.Lezy i niby oglada mecz (a oczy zamkniete!)ja chce ogladac film a on nie da mi przelaczyc bo przeciez mecz!!
mamy coprawda drugi tv ale tam synek spi i nie chce mu przeszkadzac

karolinna

grudzień 05,wrzesień 08
Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
Mam nadzieję że watek będzie dotyczył sytuacji intymnych,inaczej będę zmuszona przenieść wątek na inny dział.

Robale

Fanka BB :)
Miasto
się biorą robale :)
Rozwiązania
0
Teraz np.Lezy i niby oglada mecz (a oczy zamkniete!)ja chce ogladac film a on nie da mi przelaczyc bo przeciez mecz!!
mamy coprawda drugi tv ale tam synek spi i nie chce mu przeszkadzac
Mój też, oglądał sobie mecz z kolegami ja czekałam cały dzień aż się pojawi w domu, a on mecz poszedł oglądać

paaulisia20

Mamusia Juleczki 5.07.07
Miasto
lubin/sobin
Rozwiązania
0
jje swietny watęk- można ponarzekac;-):-D
mój małżonek strasznie mnie denerwuje gdy ja po calym dniu czekaniu i pełna ochoty na mały numerek on wraca i mi mówi" sorry Kotku nie dzisiaj" wrrrrrr i badz tu piekna seksowna i miej ochote a pozniej sie dziwi ze głowa mnie boli:-D:-D:-D;-)

Robale

Miasto
Rozwiązania
0
Mnie drażni, kiedy czekam cały dzień, a on z piwkiem do kolegów rusza, jak twierdzi musi odpocząć, ok, ale może to w moim towarzystwie też w końcu nie jestem tylko od sprzątania, prania i gotowania

Robale

Miasto
Rozwiązania
0
Jeśli chodzi o wieczory, to raczej nie ma z tym problemu. Ale nie lubię kiedy słyszę podczas przytulania, " wiesz o czym teraz myślę, co zjem później "

reklama

Gucha90

Miasto
Grudziądz
Rozwiązania
0
U mojego faceta strasznie drażni mnie to, że kiedy się przebiera NIGDY nie złoży po sobie ciuchów...Agusia ładnie posprząta pokój...do pokoju wpada D. i nagle z pokoju robi się ARMAGEDON. Oczywiście nastraszyłam go, że jeżeli kiedy dzidzia się urodzi i dalej tak będzie to zostanę u mojej mamy. On nagle " Kochanie jak będzie dzidzia to ja już będę inny, taki małżonkowaty" aż się boję hihi:D:D

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A Potrzebuję porady 2
N Potrzebuję porady 13
Sandra996 Styczniowe mamy 2019 4
J Relacje rodzinne 44

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry