reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fochy, dąsy, nerwy

reklama
Teraz np.Lezy i niby oglada mecz (a oczy zamkniete!)ja chce ogladac film a on nie da mi przelaczyc bo przeciez mecz!!
mamy coprawda drugi tv ale tam synek spi i nie chce mu przeszkadzac
 
jje swietny watęk- można ponarzekac;-):-D
mój małżonek strasznie mnie denerwuje gdy ja po calym dniu czekaniu i pełna ochoty na mały numerek on wraca i mi mówi" sorry Kotku nie dzisiaj" wrrrrrr i badz tu piekna seksowna i miej ochote a pozniej sie dziwi ze głowa mnie boli:-D:-D:-D;-)
 
Mnie drażni, kiedy czekam cały dzień, a on z piwkiem do kolegów rusza, jak twierdzi musi odpocząć, ok, ale może to w moim towarzystwie też w końcu nie jestem tylko od sprzątania, prania i gotowania
 
reklama
U mojego faceta strasznie drażni mnie to, że kiedy się przebiera NIGDY nie złoży po sobie ciuchów...Agusia ładnie posprząta pokój...do pokoju wpada D. i nagle z pokoju robi się ARMAGEDON. Oczywiście nastraszyłam go, że jeżeli kiedy dzidzia się urodzi i dalej tak będzie to zostanę u mojej mamy. On nagle " Kochanie jak będzie dzidzia to ja już będę inny, taki małżonkowaty" aż się boję hihi:D:D
 
Do góry