reklama

Folie termokurczliwe - pomysł na biznes?

Temat na forum 'Tu zapytaj' rozpoczęty przez Mariusz81, 9 Maj 2016.

1. Mariusz81

Mariusz81 Początkująca w BB

Hej,
    Mam do Was pytanie takie trochę z innej beczki. Otóż planuję założyć firmę i zająć się produkcją folii termokurczliwych (coś na wzór tej firmy: Link do: Folie termokurczliwe stretch, maszyny, taśmy, urządzenia do pakowania | Vipak) ale mówiąc szczerze to sam nie wiem, czy warto. Dzidzia w drodze i zależy mi na tym, że firma przynosiła jakiś wymierny efekt w postaci gotówki, która pozwoli na spokojne życie moje, żony i oczywiście naszego nie narodzonego jeszcze synka (7 m-c :)). Co o tym sądzicie? Fajne, głupie?

2. Rielle

Rielle Fanka BB :)

Niezbyt wróżę twojej firmie skoro pytasz o zdanie na temat taśm termokurczliwych Mam i Kobiet ciężarnych.
    Zła próba reklamy.

3. reklama
  4. PerseaNigra

PerseaNigra Fanka BB :)

Na pewno na bb forum jest specjalny dział o foliach termokurczliwych :/

5. s.uomi

s.uomi Początkująca w BB

przed przeczytaniem nazwy wątku nie podejrzewałam że takie coś jak te folie istnieje na świecie

6. PeterU

PeterU Początkująca w BB

Być może Mariusz81 potrzebuje kobiecego wsparcia :p Nigdy nie wiadomo. Jeśli masz taki pomysł, to nie zastanawiaj się, szkoda czasu. Może jakaś zaradna kobieta sprzątnie Ci pomysł. Możesz skorzystać z programów, jak księgowość internetowa Na początku warto pomyśleć o minimalizacji kosztów.

Poleć forum