reklama
 1. Uwaga!

  Dziś w nocy (z soboty na niedzielę) strona babyboom.pl nie będzie dostępna przez około 1 - 2 godziny. Musimy przenieść nasze serwery do innego budynku w serwerowni z której korzystamy od kilku lat. Zrobimy wszystko, żeby ten proces zajął jak najmniej czasu, ale wykorzystamy też tę okazję, żeby przyspieszyć serwery i zwiększyć bezpieczeństwo strony. Planujemy wyłączyć stronę o północy.

  Zamknij powiadomienie

Folie termokurczliwe - pomysł na biznes?

Temat na forum 'Tu zapytaj' rozpoczęty przez Mariusz81, 9 Maj 2016.

 1. Mariusz81

  Mariusz81 Początkująca w BB

  Hej,
  Mam do Was pytanie takie trochę z innej beczki. Otóż planuję założyć firmę i zająć się produkcją folii termokurczliwych (coś na wzór tej firmy: Link do: Folie termokurczliwe stretch, maszyny, taśmy, urządzenia do pakowania | Vipak) ale mówiąc szczerze to sam nie wiem, czy warto. Dzidzia w drodze i zależy mi na tym, że firma przynosiła jakiś wymierny efekt w postaci gotówki, która pozwoli na spokojne życie moje, żony i oczywiście naszego nie narodzonego jeszcze synka (7 m-c :)). Co o tym sądzicie? Fajne, głupie?
   
 2. Rielle

  Rielle Fanka BB :)

  Niezbyt wróżę twojej firmie skoro pytasz o zdanie na temat taśm termokurczliwych Mam i Kobiet ciężarnych.
  Zła próba reklamy.
   
 3. reklama
 4. PerseaNigra

  PerseaNigra Fanka BB :)

  Na pewno na bb forum jest specjalny dział o foliach termokurczliwych :/
   
 5. PeterU

  PeterU Początkująca w BB

  Być może Mariusz81 potrzebuje kobiecego wsparcia :p Nigdy nie wiadomo. Jeśli masz taki pomysł, to nie zastanawiaj się, szkoda czasu. Może jakaś zaradna kobieta sprzątnie Ci pomysł. Możesz skorzystać z programów, jak księgowość internetowa Na początku warto pomyśleć o minimalizacji kosztów.
   

Poleć forum