reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

folikowe staraczki 2006

magdaomar

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Luty 2006
Postów
40
czekam na wszystkie dziewczynki ktore zaczynaja starania w tym roku bedziemy pomgly sie wymienic informacjami na temat naszych staran  ;) .Jestam nowa na tym forum wczesniej tylko obserwowalam to forum teraz postanowilam tez cos napisac
 
reklama
Ale i tak w większości przesiaduje jeszcze na starających się.
Zyczę żebyś jak najszybciej ze "staraczek" przeniosła się do "Przyszłych mamuś"
 
reklama
Witam Cie kochana :) ... oj  Kallusia jakos nie mam spania ;D ... o 8 rano biore duphaston wiec niestety badz stety musze tak wstawac, ale pozniej oczywiscie zmykam spowrotem do lozia ;) ..  a jak tam u Ciebie samopoczucie?? Bo ja to nawet po soku mam mdlosci ;D ... na szczescie tylko mdlosci ;)
 
Do góry