reklama

Formalne sprawy i papierkologia

Dziewczątka ja tak może nieskromnie...ale gdyby któraś potrzebowała pomocy jeśli chodzi o rodzinne lub becikowe właśnie to ja mogę jakoś pomóc, tzn przez 3 lata pracowałam w świadczeniach rodzinnych w moim mieście i jakieś tam wiadomości mam;) mogę tez dopytać koleżanek ile się zmieniło przez ostatni rok kiedy mnie tam już nie ma, ale z tego co śledziłam to niewiele.
 
reklama
fifronka - dokładnie tak - urząd miasta lub gimny, dział świadczeń rodzinnych LUB MOPS, MOPR, GOPS. U Was w Szczecinie z tego co widzę to jest to Szczecińskie Centrum Świadczeń przy Urzędzie Miasta.
 
tylko z tego co mi mówiła kadrowa te dwa dni okolicznościowego przysługują ojcu, a nie matce, bo matka jest już tak naprawdę na macierzyńskim od momentu urodzenia dziecka. Prawda to czy nie?;>
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry