reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Formalności po porodzie

Ja mam pita i to zanosze do Urzedu i tam juz mi wszystko wyliczyly Pani po co sie meczyc... odrazu powiedzialy czy przekroczy czy nie tak bylo z mlodym. i wypelnilam reszte nr konta ot tyle
 
reklama
annaoj

Właśnie mam podobnie jeśli nowo narodzone dziecko się wlicza to powinnam się załapać

Jankesowa


Doszłam chyba do tego jak to obliczyć :-) A to babki bez problemu Ci to obliczyły a potem zanosiłaś to dokumenty do Mopsu tak ??
 
Ja sobie to wstępnie w takim razie przeliczę, ale tych babek zapytam czy wszystko dobrze policzyłam. Mam nadzieje, że nie trafię na kobiety, które cierpią że tam pracują....:confused2:
 
Dziewczyny, nie wiem czy to już było gdzieś poruszane ale mam takie pytanie.
Dziś mogę poznać termin cc. W związku z tym naszła mnie wątpliwość co do dnia wystawienia L4. Skoro lekarz wystawi mi np. L4 do dnia poprzedzającego termin cc, to czy szpital wystawia L4 od dnia porodu i czy jest ono wogole potrzebne poniewaz od dnia porodu przysluguje nam macierzyński. Jak to jest?
 
reklama
Do góry