reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Forum- propozycje, uwagi, sugestie

reklama
Nina27, aneteczka, anetka - dziękuję za tak wielkie wyróżnienie - to bardzo, bardzo miłe:-):-):-).. ale i ja nie wiem czy podołam:sorry::sorry::sorry:.
Jednak póki co nie mowię definitywnie NIE - bo w końcu we 3 damy jakoś radę??
 
w końcu mam czas się wypowiedzieć..
Ankzoc głuptasku Ty ...przeciez nie zrobiłaś nic złego . Postąpiłas bardzo dobrze i jestem jak najbardziej za tym bys panowała nam Ty i tylko Ty bez osób nieznających tematu. Bo to co zrobiła Sheppy było nie fair...

Popieram równiez kwestię pomocy Tobie z reszta już wczesniej było coś o tym...

aaa i jak najbardziej popieram kandydaturę naszej wredotki Moniq i plasterka miody Agi_k_m, bo na siebie głosować mi nie wypada a tym które to zrobiły bardzo dziękuję :-):-):-) a tak w ogóle tk mi się w oczy rzuciło.. zobaczcie jaki team...
sumienna Ankzoc
wredotka Moniq
łagodząca spory aga
i szczera do bólu ja :-D
echhh aż szkoda ze cztery modki to za dużo :-D:-D:-D
 
marzena80- spoko, w sumie dla mnie to żaden problem, bo moderowanie to nie jest ciezka fizyczna praca :-D
Wiesz i tak byłaś jedyną moderatorką. i widzę, że już jesteś jedyną moderatorką:tak:!!! Ale chodzi mi też o to czy dziewczyny nie mają mi za złe, że trochę wzięłam sprawę w swoje ręce i wykluczyłam dwie pozostałe moderatorki... Wybaczycie???
 
Wiesz i tak byłaś jedyną moderatorką. i widzę, że już jesteś jedyną moderatorką:tak:!!! Ale chodzi mi też o to czy dziewczyny nie mają mi za złe, że trochę wzięłam sprawę w swoje ręce i wykluczyłam dwie pozostałe moderatorki... Wybaczycie???
może tak...ja podziękuję bo zrobiłaś kawał dobrej roboty :-)
 
Confi, dzięki .. wredna jesteś prawie :-p:-p:-p jak ja :-D i prawie :-p:-p:-p tak samo kochana:-D

Jeśli chodzi o mnie, to ja chętnie oddam swoją kandydaturę Confi, jeśli Ona chce :tak:

 
reklama
Dziękuję za jednyną odpowiedz...

Miło mi, że ktoś tu w ogóle pamięta o moim istnieniu...

Marzenko - ja też pragnę Ci podziekowac!!! bardzo bardzo PODZIĘKOWAĆ!!!

a co drugiej sprawy...
wydaje mi się, że Ty idealnie pasowałabyś do stanowiska - jesteś na wszystkim 3 forach majowych!!! Poza tym Twoja praca zezwala na częsty wgląd w forum a to duży plus:tak::tak::tak:!!!
 
Do góry