reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Forum - sprawy techniczne (propozycje zmian, problemy z działaniem)

reklama
jako że tytuł tematu "perfekcyjna kura domowa" wzbudza wątpliwości, proszę o zastanowienie się i wymyślenie nowej idealnej nazwy tego tematu :)
 
idąc trochę tropem aasi- desperate housewives ;-):-p a serio to mi się kura bardzo podoba, tak z przymrużeniem oka :-)
 
haha no ja sama nie wiem, desperate housewives jest dobre :) perfekcyjna pani domu tez by była ok :) nad tymi kurami się zastanawiam, nie chcę być kurą :p
 
Ja też nie chce być kurą:) A może matki, żony i kochanki;-)
Desperatki są dobre! A może inny trop np. na domowo, wszytko o domu, ajjj nie znalazłabym pracy w reklamie;-)
 
No ale nam chyba nie o perfekcję chodzi bo to jest takie przytłaczające;-) dajmy: najlepsze panie domu, mamy na domowo, no już sama nie wiem, byle nie kury:)
 
A może "U nas w domu...", "W naszym domu..." albo "Nasze domowe czary-mary"... Na razie nic więcej do głowy mi nie przychodzi :)
 
A ja mam propozycje tematu dotyczacego Zabawek, zabaw, zwyczajów zwiazanych z wychowywaniem i edukacja dzieci poprzez mądrą zabawę. Jak juz wiadomo Nasze dzieci wchodza w taki wiek kiedy stymulacja ich rozwoju daje pozytywny odzew w postaci nowych umiejetnosci :) Jestem po raz pierwszy mamą i nie pamiętam ze swojego dziecinstwa zadych zabaw dla niemowlat a wchodząc na allegro trudno wybrac dla dziecka odpowiednie zabawki. Moze razem forumowo bedzie nam latwiej wymieniajac doswiadczenia i propozycje :)
 
reklama
dla dziewczyn mających problem z forum - od administratorki:

wyczyśćcie sobie cały cache (chyba chodzi o pliki cookie?)
i spróbujcie zmienić styl np z BBdziewczynka na BBchłopiec
 
Do góry