reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Forum - sprawy techniczne (propozycje zmian, problemy z działaniem)

Przepraszam za zamieszanie nie wiedziałam, że ktoś nie usunał tylko przeniosł wątek. A sytuacja z "opieprzaniem" miała miejsce jakieś 2 miesiace temu kiedy miałam problem i nie moglam sie dostac do lekarza bardzo się martwiłam potzrebowałam wsparcia i szybkiej odp dlatego napisałam w dwóch wątkach a zamiast wsparcia dostałam odp że zaśmiecam forum. Przykro mi sie zrobiło..
 
reklama
witajcie ;)
ja przenioslam posty do gl watku, oczywistym bylo ze Twoje pytania pamelcia i odpowiedzi forumowiczek nie mogly zostac w watku o szpiatlnych wiesciach.
Mysle ze forum jest jasne na dzien dziesiejszy i gdy potrzebujemy to tematy sa dodawane, edytowane.
I na przyszlosc zanim ktos sie wzburzy to niech najpierw sprawdzi, mozecie wejsc w swoj profil i spojrzec na swoje posty.
 
A tak abstrahując od tematu rozmowy...
Ktoś rzucił rozsądne hasło coby wątek "wieści ze szpitala" zrobić bez komentarzy (zaznaczyć w nawiasie). Myślę, że jest to dobry pomysł. W każdym razie widzę, że w tematach innych miesięcy się doskonale sprawdza. Nic nie ginie, nie gubią się tytułowe wieści w natłoku codziennych dyskusji...Co Wy na to?
 
very good idea!
zrobilam
i zeby bylo jasne, jezeli nie bedziemy mialu czasu zeby bawic sie w przenoszenie komentarzy to bedziemy usuwac
pilnujmy sie nawzajem :)
 
Ostatnia edycja:
Proponuję założyć wątek o promocjach sklepowych - gdzie co jest aktualnie w promocji. Oczywiście chodzi raczej o sieciowe sklepy. Produkty raczej wszelkiego gatunku z kategorii dla mamy, rodziny i dzieci.

Sporo takich informacji ginie w wątku wyprawkowym a jak ktoś nie zagląda codziennie może mieć kłopot z odnalezieniem.
 
reklama
Ja też jestem za, bo właśnie gdzieś coś ciekawego widziałam, ale nie pamiętam gdzie:szok: i teraz nie mogę tego odnaleźć, a tak wszystko byłoby jasne.
 
Do góry