reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

forumowe koszulki

wlasnie mialam wam cos napisac - wczoraj kupilam sobie w reserved 2 swietne koszulki ... nie strikte ciazowe ale takie idealne na dlugosc ze na brzuszku ladnie beda sie ukladac (jak kupilam XL) - cena spoko - 29zl za 2 sztuki!!! - i bede chciala sobie zrobic na nich jakies fajne hafty ... jeden bedzie na 100% "żaba inside" a nad drugim mysle bo w sumie koszulki swietne i bede je mogla wykorzystac po ciazy wiec moze cos neutralnego z logo BB ??

ale polecam jak macie reserved blisko ...
 
reklama
WP_20140202_001[1].jpg ja ostatnio zamówiłam sobie taka na Allegro i się troszkę rozczarowałam,na zdjęciach na aukcji ta bluzeczka była taka dopasowana do brzuszka, jak ciążowa specjalna, ale okazało się, że to najzwyklejsza koszulka i tak na dole odstaje, muszę ja chować w spodnie i wtedy ładnie wygląda dopiero:wściekła/y:
 

Załączniki

  • WP_20140202_001[1].jpg
    WP_20140202_001[1].jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 200
mea, a możesz podesłać fotkę bądź linka tych koszulek? ;-)

fote moge jutro zrobic ale to nie wyglada jakos specjalnie ... łot zwykla koszulka tylko ladnie dopasowuje sie do sylwetki - wlasnie mi nie odstaje na dole ... zaloze jutro to same zobaczycie :)

ja chce wlasnie taka jedna sobie zrobic z napisem "żabka inside" a nad druga ciagle kombinuje ... zastanawiam sie czy nie zrobic czegos uniwesalnego co bede po ciazy mogla nosic bo koszulki tej jakosci spokojnie sie bedzie dalo nosic potem :)
 
ja w h&m kiedys kupilam fajne koszulki tez po ciazy nosilam do teraz, nawet mam na sobie wlasnnie . Ale nie moge w polsce trafic. takie niby zwykle na ramiaczkach w 2-packu. Naprawde swietna jakosc.
 

Monisia może po prostu za duży rozmiar i dlatego tak wygląda, ale spoko teraz jest taka luzacka, jak dla ciężarówki - skejciary, z tego co kojarze lubisz takie klimaty? :-) za kilka tygodni będzie opięta więc masz w sumie dwa w jednym, luźną koszulkę mamy skejcika i w późniejszym okresie dopasowaną do brzucholka :cool2:
 
ja dziś na allegro oglądałam ciążowe z aplikacjami ale jakoś nie mogę się zdecydować na żadną...
 
reklama
Do góry