reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Foteczki skarbów

pict15971jo.png

SPRAWDZAM CZYSTOŚĆ
pict16041gf.png

ZA DUŻO TYCH PACHNIDEŁ
pict16055xk.png

TRZEBA TROCHĘ ODLAĆ
pict16079jn.png

NO , DOBRA JUŻ WYCHODZĘ
pict16154qv.png

NIE WIEM , CO BY TU JESZCZE ZMAJSTROWAĆ ?
pict16164rk.png

NUDY!!!!!!!
 
reklama
Witam,

Monia zarzucaj, w koncu po to ten watek

Ja niestety dysponuje tylko aparatem analogowym, wiec na zdjecia troche poczekacie.

Nicole to super modelka ;)
 
TUTAJ JEM SEREK I MAM WIELKĄ RADOCHĘ:)
p10112962lk.jpg


TU DOSTAŁEM PIERWSZY RAZ LIZAKA I NIE BARDZO WIEM CO ZROBIĆ
p10113145lb.jpg


A TU SKRĘCAM SAM SWÓJ ROWEREK
p10113260en.jpg


A TU POZWALAM DZIADKOWI TROCHĘ SOBIE POMÓC
p10113316rj.jpg





 
Basiu ale jaja hahaha w pierwszej chwili jak spojrzałam na Matiego na zdjęcie co zajada deserek to myślałam że to Damian hihihi i sie zastanawiłam co to za zdjęcie.... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Moniaa rzezcywiście słodka czapeczka :D I widzę ...że już chyba wszystkie październikowe skarby mają rowerki ;D
No i masz racje Mati bardzo wydoroślał....chyba że tak wyszedł na zdjęciu:)
 
Aniu - coś z tym podobieństwem jest ja tez je widzę :):):)Czy wydoroślał to nie wiem zauważam tylko że jest coraz bardziej samodzielny i kumaty heheh
 
reklama
Witam,

Rondzia gdzies mi chyba umnknela, ale nie wiedzialam, ze masz juz syna, podobni do siebie.

Monia Nicole slicznie wyglada w tej czapecce, na rowerku tez sie dobrze prezentuje ;)

 
Do góry