reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Foteczki skarbów

To nie moj syn a meza bratanek, czyli Misia braciszek stryjeczyny..
A czy podobny... jestes pierwsza!
Pozdrawiam
 
reklama
Witam znowu,
biała koszule kupiłam w rozmiarze 98 bo były jeszcze tylko na 80. Osiemdziesiatka wygladala strasznie mala a ta 98 to pomyslalam ze najwyzej guziki w manietach przeszyje zeby raczki sie nie chowaly. W rezultacie okazalo sie ze rozmiarem jest dobra guzikow nie trzeba przeszywać a ... kołnierzyk dla małego karka okazal sie za maly i sie nie zapiał.. Mucha byla zalozona na rozpiety ale takie juz zycie dresiarza..

Milych snow i jutro ekstra zabawy zarowno w domkach jak i na hucznych wyjsciach.
Papa
 
Nooooo ja cie...ale niezła ta MUCHA hehehe.....Uśmiałam się też z pojawiam się...... i znikam....Damian też tak robi tyle że z poduszką....:)Super fotki:):)
 
MOJA MAŁA ZARAZA ŚPI WIĘC POSTANOWIŁAM WKLEIĆ PARĘ FOTEK BO COŚ SIĘ W TYM WĄTKU " ŻYCIE NIE TOCZY " ;)



pict16327nr.png

TO WIGILIA U BABCI – OTWIERANIE PACZEK
pict16633zo.png

A TO JUŻ W DOMKU – NOWE ZABAWKI NALEŻY GODNIE PRZYJĄĆ
pict16798gr.png

A TO MAŁY OLIWIER W SZPITALU
pict16835hp.png

W DOMU MOJEGO BRATA MUSIMY PILNOWAĆ OCZY I USZY BOKSERKI PRZED PALCAMI NIKOLI
pict17174yj.png

WYGŁUPY PRZED SNEM
pict17182tr.png

pict17225cx.png

I NA KONIEC SANNA Z GORANEM
pict17243en.png

 
Witam witam
i tak z rana zarzucę was fotakami :D

10001617ac.jpg

Tańcuję sobie..

10001622ez.jpg

i w kółeczko..

10001634xh.jpg

i jeszcze raz :)

10001674xf.jpg

Upychanie chrupków w kubeczek :>

10001705xy.jpg

Po tańcach czas odpocząć :D

10001714dm.jpg

I sie pośmiać:)

10001576jz.jpg

:>

10001592as.jpg

nie ma to jak TELETUBISIE :D :D :D
 
NO TO ŁADNIE , A NASZE DZIECI W KOMBINEZONACH OD STÓP DO GŁÓW BO ZIMNICA .
NICOLE JAK ZWYKLE PIĘKNIE POZUJE DO ZDJĘĆ . :laugh:
EHHHH A MOJA JAK ZWYKLE UCIEKA I ODWRACA GŁOWĘ .....NO FOTOMODELKĄ TO ONA NA PEWNO NIE ZOSTANIE ;)
 
reklama
Do góry