reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

fotel do karmienia piersia

Dołączył(a)
18 Kwiecień 2013
Postów
1
Witam serdecznie, poszukuje wygodnego fotela do karmienia piersia, najlepiej z podnozkiem. Czy mozecie cos polecic? Macie jakies doswiadczenia z fotelami i na co najbardziej zwracac uwage? Mam problemy z kregoslupem, i podczas karmienia jest mi ciezko, wiec musze sie rozejrzec za jakims fotelem, a nie za bardzo wiem gdzie zaczac. Widzialam online takie wlasnie z podnozkiem bujane, i ze podnozek tez sie buja, ale czy ktoras z Was ma doswiadczenie z takim fotelem, i jak naprawde to dziala?
Pozdrawiam serdecznie i dziekuje z gory za rady!
J
 
reklama
Powiem Ci tak, nigdy nie miałam jakiegoś specjalnego fotela do karmienia piersią. Pierwsze dziecko przekarmiłam w niezbyt wygodnym fotelu salonowym albo w łóżku w sypialni. Z drugim było gorzej, bo plecy mi wysiadały i okazało się, że na ratunek przyszedł mi fotel...z gabinetu męża (mąż ma w domu swój gabinecik, gdzie ucieka przed nami - tak się śmieję zawsze :). Mąż ma tam taki fotel z podnóżkiem, który okazał się moim najlepszym przyjacielem podczas karmienia. :)
Takich bujanych foteli o jakich piszesz nigdzie nie widziałam, ale wyobrażam sobie, że muszą być świetne. Może poszukaj ich w sklepie dla matek? Albo na allegro?
 
Po co ci specjalny fotel do karmienia piersią? Ja karmiłam na kanapie w salonie i było spoko. Przecież karmienie piersią to nic specjalnego i moim zdaniem nie wymaga dodatkowego mebla ;p Na łóżku mi się wygodnie karmiło synka. Ale jeżeli chcesz taki fotel bujany to poszukaj na allegro albo w cepeliach. Tam na pewno znajdziesz.
 
pozwolę sobie odświeżyć wątek - Mamy drogie, gdzie karmicie swoje maluchy? mam ten problem, że mieszkanko małe i w sumie nie mamy żadnego wygodnego do siedzenia mebla, a kręgosłup mam w nienajlepszym stanie. spodziewamy się niedługo malucha i chciałabym sobie przygotować jakiś fajny kącik do karmienia dopóki jestem jako tako na chodzie. nie chciałabym kupować żadnych "specjalistycznych foteli", bo po prostu uważam to za wyrzucanie kasy. stąd moje pytanie - gdzie karmicie, żeby Wam było wygodnie?:-)
 
Do góry