reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik 15-36 kg

a co myślicie o foteliku Bebe Confort model Moby. na allegro koszt 499 zł z wysyłką. w testach za bezpieczeństwo 4 punkty. ma ktoś taki?! przyznam, że on wydaje mi się odpowiedni dla takich mniejszych dzieci. moja córka ma 97-98 cm wzrostu i ok 14 kg wagi, tak do wiosny dobije do 15 kg i zapewne troch erośnie. ale czy tak 98 cm to ozna juz posadzić do fotelika 15-36? czy to nie za mało?
 
reklama
mikusia do tego concorda co ci wysylalam spokojnie bys mogla wsadzic....zaglowek z tymi ochraniaczami na ramiona mozna tak wyregulowac ze male dzieci normalnie moga w nim siedziec. jak ogladalam w sklepie to facet mowil ze mozna tak nisko opuscic bo rozne sa dzieci i to dla tych ktore maja 15kg a nie sa specjalnie wyrosniete. Z reszta jak kupowalam synowi to on mial 100cm i byl za duzy na ten najnizszy poziom...musialam mu wyzej ustawic zaglowek :) a myslalam ze bedzie za maly do takiego fotelika jesli chodzi o wzrost bo wazy prawie 20kg wiec wagowo od dawna sie lapie, majac 2 lata wazyl 18,5 :)
 
wreszcie dokonałam zakupu uffff, mój wybór padł na cybex solution, super jestem z niego bardzo zadowolona, w testach oceniony 4/5 czyli bardzo wysoko, naprawde solidienie wykonany, prosty w obsłudze, ba banalnie prosty, stabilny w aucie (czego nie można było powiedzieć o foteliku coneco), cena tez super 300-350 zł (w zależności od koloru)- szczerze wyższa o jakieś 100 zł od typowych bubli, więc warto dołożyć i kupić coś porządnego, a i najważniejsze-idealny na krótkie pasy w aucie, małej jest w nim bardzo wygodnie, jest do jej wzrostu akurat (zagłówek na najniższym poziomie) a mierzy oa 99 cm, wazy 14,2 kg, ale w butach i kurtce zimowej będzie z 15 kg, czyli ok.
 
Podpisuję się obiema rękami pod postem poprzedniczki (tym o foteliku, a nie o błędach :p )! Też mamy Cybex Solution i jesteśmy bardzo zadowoleni. Trochę głupio się przyznać, ale bardzo ważna w naszym przypadku była cena i baliśmy się, że przez to ucierpi dziecko, a tu niespodzianka! Bardzo porządny fotelik!
 
Do góry