reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik 9-36 kg

tysia19969

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Luty 2017
Postów
40
Potrzebuje porady odnośnie fotelika samochodowego 9-36kg. Mamy ograniczony budżet bo tylko 200 zł. Co w tej cenie możemy kupić dla córki i jak z opiniami. Polećcie coś. Dziękuję
 
reklama
Ostatnia edycja:
Link do: Caretero, Pegasus, fotelik samochodowy, 0-18 kg, Blue
Tyle że to do 18 kg tylko..
Albo Link do: Kinderkraft, Comfort Up, fotelik samochodowy, 9-36 kg, szary
Tylko nie czytałam o testach bezpieczenstwa o tym
Lub Link do: FOTELIK SAMOCHODOWY LIONELO LEVI 9-36 kg + GRATISY.
Jest dosyc duzy wybor w tej cenie ;-) nawet się nie spodziewałam. Niedługo sama bede przed takim wyborem więc chetnie posłucham doświadczonych mam ;-)

To są antymandaty, czyli foteliki które NIE GWARANTUJA niczego w razie wypadku.Jedyne co to nie dostanie się mandatu, gdy wiezie się je w aucie.

Ogólnie foteliki z grupy 9do 36 nie są dobrym pomysłem.Jesli kupuje się dziecku rocznemu kurtkę lub buty na zimę nie można oczekiwać, że założy się na przez pięć sezonów lub więcej.

Fotelik z grupy 9 do 18 lub 9do 25.Nastepnie 15 do 35 kg.

Wyjścia są trzy.
Zwiększenie budżetu, np w Nest Banku można rozlozyc zakup fotelik na raty.
Kupno uzywanego fotelika - bez gwarancji że nie jest przeterminowany albo wypadkowy.
Opcja trzy - kupno antymandatu takiego jak z linku powyzej i modlitwa, aby dziecko nie uleglo wypadkowi.

Fotelik.powinien być dopasowany do dziecka (wiek, waga wzrost ) oraz do samochodu. Polecić mogę sklepy 8 gwiazdek lub tyłem.pl
 
Do 18kg tyłem najtańszy chyba będzie Joie Steadi, około 500 zł.
Powinien starczyć do około 4- 5 roku życia, potem można kombinować z fotelikiem 15-36 kg (przodem) co jednak będzie zależało od wzrostu, wagi i budowy dziecka.
Ale to i tak należałoby przymierzyć fotelik w sklepie (w zdecydowanej większości to opcja bezpłatna) bo Joie może nie pasować do auta, np pas samochodowy do przypięcia fotelika może się okazać za krótki.
 
Do 18kg tyłem najtańszy chyba będzie Joie Steadi, około 500 zł.
Powinien starczyć do około 4- 5 roku życia, potem można kombinować z fotelikiem 15-36 kg (przodem) co jednak będzie zależało od wzrostu, wagi i budowy dziecka.
Ale to i tak należałoby przymierzyć fotelik w sklepie (w zdecydowanej większości to opcja bezpłatna) bo Joie może nie pasować do auta, np pas samochodowy do przypięcia fotelika może się okazać za krótki.
No I sa chyba na isofix nie?
 
reklama
reklama
Do góry