reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik dla noworodka

G

gość _199

Gość
Dziewczyny potrzebuje porady. Szukam fotelika, a właściwie wózka 3w1, z dobrym fotelikiem samochodowym. Czy te foteliki z zestawów są bezpieczne? Możecie polecić jakieś konkretne modele, w miarę rozsądnych cenach ? Ja jestem w tym zupełnie niedoświadczona.
 
reklama
Rozwiązanie
Fotelik może uratować życie dziecka nawet jeżdżąc mało. Wystarczy wypadek. To coś na czym nie wolno oszczędzać. Lepiej kupić używany wózek, a do ry fotelik, niż fotelik bez testow.
Jeśli chcesz 3w1 to możesz kupić cybexa. Masz wózek 2w1 i dobry fotelik do tego.
Dziewczyny potrzebuje porady. Szukam fotelika, a właściwie wózka 3w1, z dobrym fotelikiem samochodowym. Czy te foteliki z zestawów są bezpieczne? Możecie polecić jakieś konkretne modele, w miarę rozsądnych cenach ? Ja jestem w tym zupełnie niedoświadczona.
Foteliki z wózków 3w1 są z reguły bez atestów. Proponuję kupić wózek. 2w1 i jakiś konkretny fotelik. A adaptery są prawie do wsytskich modeli wózków.
Albo 3w1 ale jakieś firmy gdzie są foteliki też z normami i atestami.

Ja miałam np. wózek bebetto, a fotelik dokupiłam Maxi Cosi z bazą :)
Adaptery i mogłam bez problemu wpinac do wózka.
 
Niestety nie są bezpieczne
Najlepiej kupić 2w1 i dobrać fotelik i adaptery. W porządny sklepie napewno wytłumacza co kupic jeśli chodzi o bezpieczeństwo
Wiadomo na forum ile osób tyle opinii :) najlepiej zapytać fachowca
Pozdrawiam
 
Niestety większość fotelików z zestawów 3w1 to zwykłe antymandaty bez jakichkolwiek testów. Ale bez problemu możesz kupić wózek 2w1 i dokupić do niego porządny fotelik (np maxi cosi, cybex, be safe, avionaut) plus adaptery
 
Niestety większość fotelików z zestawów 3w1 to zwykłe antymandaty bez jakichkolwiek testów. Ale bez problemu możesz kupić wózek 2w1 i dokupić do niego porządny fotelik (np maxi cosi, cybex, be safe, avionaut) plus adaptery
A są jakieś z atestami? Kiedyś w jakimś sklepie byłam się pytać, to mówili, że foteliki maja atesty, ale nie pamiętam jaka to byłą marka.
Autem będę jeździła naprawdę rzadko, nie wiem czy w ogóle nam się zdarzy, więc nie chcę inwestować w drogi fotelik, który będzie leżał i się kurzył.
 
A są jakieś z atestami? Kiedyś w jakimś sklepie byłam się pytać, to mówili, że foteliki maja atesty, ale nie pamiętam jaka to byłą marka.
Autem będę jeździła naprawdę rzadko, nie wiem czy w ogóle nam się zdarzy, więc nie chcę inwestować w drogi fotelik, który będzie leżał i się kurzył.
Atesty to ma każdy fotelik, nawet antymandat. Dobry i bezpieczny fotelik powinien mieć testy. Tak jak pisałam, szukaj jakiegoś maxi cosi, cybexa lub besafe
 
reklama
reklama
Fotelik może uratować życie dziecka nawet jeżdżąc mało. Wystarczy wypadek. To coś na czym nie wolno oszczędzać. Lepiej kupić używany wózek, a do ry fotelik, niż fotelik bez testow.
Jeśli chcesz 3w1 to możesz kupić cybexa. Masz wózek 2w1 i dobry fotelik do tego.
 
Rozwiązanie
Do góry