reklama

Fotelik, który zamienia się w wózek

Temat na forum 'Plotki wózkowo - koleżeńskie' rozpoczęty przez dosia76, 15 Wrzesień 2014.

1. dosia76

dosia76 Zaciekawiona BB

Co sądzicie o tym patencie?
    doona_1.jpg
    foto+info = DOONA - potrzeba matką wynalazku

Korzystałybyście z takiego rozwiązania? Póki co chyba jeszcze nie w sprzedaży, ale wiele wskazuje na to że lada chwila pojawi się na rynku.

2. alo23

alo23 Fanka BB :)

nie wiem, mnie za bardzo to nie przekonuje, moze i pomysl fajny ale jak to w praktyce to nie wiem, wozek by sie chyba sprawdzil gorzej jako fotelik, na pewno nie chronilby dziecka tak jak normalny 0-13, ja mojego pebbla nie zamienilabym na zaden inny :)

3. reklama
  4. mala_ania

mala_ania Fanka BB :)

tez jakos mnie to nie przekonuje. lepiej zainwestowac w porzadny fotelik i porzadny wozek... pebble akurat jest swietnym fotelikiem, nie dziwie sie ze jestes zadowolona

5. Rijanna

Rijanna Fanka BB :)

chyba podzielam zdanie kolezanek wyzej, lepszy na pewno fotelik z prawdziwego zdarzenia, tez mam pebble, tak mi sie kojarzy, ze jak takie cos jest 2w1 to w sumie w zadnej wersji nie jest super

6. alo23

tez tak mysle, jak to sie mowi jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego, a w ogole to jak to zamontowac w aucie? pebbla moge sobie normalnie na bazie i pasami a tego fotelika to nie wiem czy by pasy objely

7. mala_ania

mala_ania Fanka BB :)

dokladnie, niewiadomo jak sie za to zabrac i zamontowac w aucie. juz naprawde lepiej uzbierac pieniazki i kupic cos funkcjonalnego, ale co zadziala w praktyce, foteliki z mc sa bardzo dobre, wlasnie wspomniany pebble

8. alo23

ciekawi mnie czy te kolko sie demontuje jak sie wsadzi do auta, taka komplikacja nie potrzebna, moje foteliki z mc moze nie sa jaos super skomplikowane ale czy to o to chodzi, dla mnie najwazniejsze ze sa bezpieczne i wygodne

9. matyldda

matyldda Zaangażowana w BB

W fotelikach najważniejsze jest bezpieczeńśtwo a nie bajery, dlatego ja zdecydowałam się na fotelik z maxi cosi bo mam pewność, że mnie nie zawiedzie

10. reklama
  11. Rijanna

Rijanna Fanka BB :)

pewnosci to nikt nie ma, bo nikt ci jej nie da, wazne by fotelik byl bardzo dobrze obudowany i mial wysokie wyniki w testach zderzeniowych, pebble ma akurat 4 gwiazdki, wiec wysoko, nie sadze by ten foteliko-wozek jakiekolwiek gwiazdki uzyskal w testach, w ogole mial robione?

12. matyldda

matyldda Zaangażowana w BB

Powinien mieć skoro został dopuszczony do sprzedaży. Pewności może i nie mam ale wybierając fotelik z maxi cosi mam pewność, że dołożono wszelkich starań żeby foteliki spełniały wszystkie kryteria bezpieczeństwa

Poleć forum