reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik, który zamienia się w wózek

dosia76

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Sierpień 2012
Postów
41
Co sądzicie o tym patencie?
doona_1.jpg
foto+info = DOONA - potrzeba matką wynalazku

Korzystałybyście z takiego rozwiązania? Póki co chyba jeszcze nie w sprzedaży, ale wiele wskazuje na to że lada chwila pojawi się na rynku.
 

Załączniki

  • doona_1.jpg
    doona_1.jpg
    15 KB · Wyświetleń: 204
reklama
nie wiem, mnie za bardzo to nie przekonuje, moze i pomysl fajny ale jak to w praktyce to nie wiem, wozek by sie chyba sprawdzil gorzej jako fotelik, na pewno nie chronilby dziecka tak jak normalny 0-13, ja mojego pebbla nie zamienilabym na zaden inny :)
 
tez jakos mnie to nie przekonuje. lepiej zainwestowac w porzadny fotelik i porzadny wozek... pebble akurat jest swietnym fotelikiem, nie dziwie sie ze jestes zadowolona
 
chyba podzielam zdanie kolezanek wyzej, lepszy na pewno fotelik z prawdziwego zdarzenia, tez mam pebble, tak mi sie kojarzy, ze jak takie cos jest 2w1 to w sumie w zadnej wersji nie jest super
 
tez tak mysle, jak to sie mowi jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego, a w ogole to jak to zamontowac w aucie? pebbla moge sobie normalnie na bazie i pasami a tego fotelika to nie wiem czy by pasy objely
 
dokladnie, niewiadomo jak sie za to zabrac i zamontowac w aucie. juz naprawde lepiej uzbierac pieniazki i kupic cos funkcjonalnego, ale co zadziala w praktyce, foteliki z mc sa bardzo dobre, wlasnie wspomniany pebble
 
ciekawi mnie czy te kolko sie demontuje jak sie wsadzi do auta, taka komplikacja nie potrzebna, moje foteliki z mc moze nie sa jaos super skomplikowane ale czy to o to chodzi, dla mnie najwazniejsze ze sa bezpieczne i wygodne
 
W fotelikach najważniejsze jest bezpieczeńśtwo a nie bajery, dlatego ja zdecydowałam się na fotelik z maxi cosi bo mam pewność, że mnie nie zawiedzie
 
pewnosci to nikt nie ma, bo nikt ci jej nie da, wazne by fotelik byl bardzo dobrze obudowany i mial wysokie wyniki w testach zderzeniowych, pebble ma akurat 4 gwiazdki, wiec wysoko, nie sadze by ten foteliko-wozek jakiekolwiek gwiazdki uzyskal w testach, w ogole mial robione?
 
reklama
Powinien mieć skoro został dopuszczony do sprzedaży. Pewności może i nie mam ale wybierając fotelik z maxi cosi mam pewność, że dołożono wszelkich starań żeby foteliki spełniały wszystkie kryteria bezpieczeństwa
 
Do góry