reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik maxi cosi

Eryka25

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2020
Postów
1 093
Mam do Was pytanie.
Miała któraś z Was do czynienia z fotelikiem maxi cosi tinca ? Czytałam wczoraj opinie o cybexach (różnych modelach) bo bardzo polecają, Ale nie wszystkie są przychylne dlatego szukam dalej.
Zależy mi na foteliku 0-13 kg i bez bazy, zapinane na pasy. Proszę o opinie. Może możecie polecić też inne z których korzystacie, bądź korzystałyście i są godne polecenia.
Będę wdzięczna.
 
reklama
Mam do Was pytanie.
Miała któraś z Was do czynienia z fotelikiem maxi cosi tinca ? Czytałam wczoraj opinie o cybexach (różnych modelach) bo bardzo polecają, Ale nie wszystkie są przychylne dlatego szukam dalej.
Zależy mi na foteliku 0-13 kg i bez bazy, zapinane na pasy. Proszę o opinie. Może możecie polecić też inne z których korzystacie, bądź korzystałyście i są godne polecenia.
Będę wdzięczna.
Ja dla córki miałam maxi cosi city. Dopiero teraz będziemy zmieniac na inny (córka ma 19msc).
 
Ostatnia edycja:
Najlepiej podjechać do sklepu , żeby doradca wziął fotelik i przymierzył do auta. Nam się avoonaut Pixel marzył. Niestety. Nie to auto.
Byłam w dwóch sklepach. W jednym pani polecala tylko cybexa bo ma u siebie. Niestety opinie mnie trochę wycofawaly. Z kolei avoonaut też mi polecali bo bardzo lekki, ale poczytałam opinie i też kiepskie.
 
My mamy cybexa tego rozkładanego . Nazwa mi uleciała i druga łupinie też cybexa ale starszy model. W drugim aucie na pasy żebym nie musiała targac sama jak sama bylam. ten rozkładany uważam za wygodniejszy dla dziecka. Ale drugi fotelik 9-15 już czeka , właśnie maxi Cosi. Ale to pan w sklepie nam wybierał. Powiedzieliśmy cenę , on pokazał co ma. I szliśmy do auta mierzyć.
 
Mialam cybex aton 5 i nie polecam. Ciężkie, dziecko chociaż drobne się tam gniotło. Chciałam wtedy avionauta ale nie miał testów. (teraz się to zmieniło).

zależy jaki przedział cenowy, na czym Ci zalezy. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo najbardziej restrykcyjna normą jest test plus. No i trzeba mierzyć z kompetentna osoba.
Ja mam teraz jako drugi axkid move -jest super. Mierzyliśmy w sklepie, a i tak po długiej trasie okazało się, ze dziecku jak zaśnie opada głowa. Jesteśmy przed zmianą samochodu więc w tym nadzieja...
 
reklama
My mamy fotelik Cybex Cloud Z, kupiliśmy przez internet w sklepie Tosia, bo byliśmy akurat na kwarantannie, a mieli w promocji. Jesteśmy zadowoleni, tylko nie było niebieskiego koloru, więc mamy czerwony, ale to szczegół akurat.
 
Ja mam maxi cosi pebble pro. Fotelik fajny. Jedyny minus to waga. Mały waży ponad 8kg I już jest mi go ciężko nieść. Może poczytaj opinie o MC coral?
 
reklama
Do góry