reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik na rower

nikita33

Fan(ka)
Dołączył(a)
21 Grudzień 2004
Postów
2 021
Czy poleciłybyście fotelik na rower dla półtoraroczniaka? Mam rower i chciałabym się na nim czasem przejechać, ale jedyna możliwość - to razem z dziecięciem. Jaki kupić dla niego fotelik, żeby było mu wygodnie i bezpiecznie, no i żeby się totalnie nie spłukać z kasy?

pozdrawiam
nikita
 
reklama
Odświeżam wątek, bo nadchodzi wiosna i może ktoś się jeszcze dopisze. Ja ostatnio oglądałam w supermarketach takie foteliki. Są na bagażnik i na ramę - chyba wybiorę taki na ramę, bo dzieciak wtedy przede mną siedzi i mam większą kontrolę, poza tym nie "dobija" tak przy zjeżdżaniu z krawężnika na przykład.... tak mi się wydaje, ale może ktoś już ma coś takiego i się wypowie?

pozdrawiam
nikita
 
Od roku wożę moje dziecko w foteliku rowerowy. Gdy zaczełam ją wozić miała 2,5 roku. Kupilśmy fotelik na allegro. na co zwracaliśmy szczególną uwagę: wysoki tak aby głowa była oparta w całości (bo mała rosnie), pasy są zapinane w czterech punktach ( na ramionach i nózkach) maja regulowaną wysokość i dziecko nie potrafi ich zdjąć podczs jazdy, podnóżki mają też regulowaną wysokość, montowany nie na ramie bo wtedy dziecko czuje wszystkie dziury.
jak zrobię zdjęcia to je umieszczę bo nie mam.
 
Witaj Nikita!

Właśnie Mąż kupił fotelik na badażnik dla dzieciaczka w supermarkecie.
Jest wysoki z tworzywa ma pasy od ramionek do kroku i jeszcze osobno na nóżki. Do tego wyłożony taką tapicerką, Którą można odczepić (jest na rzepy)
Bardzo stabilnie i mocno przymocowany do bagażnika z możliwością bardzo szybkiego demontażu.
Córcia ma dopiero roczek ale na próbnej jeździe była zachwycona.
A kosztował 59.90zł
Kupiony w Kauflandzie firma bellelli i ma 2 lata gwarancji.
Polecam i pozdrawiam :laugh: :)
 
ja bym sie bala kupowac w supermarkecie... nie mam jakos zaufania - w koncu fotelik musi rowniez gwarantowac bezpieczenstwo w razie wypadku. my jestesmy zapaleni cyklisci i tez sie przymierzam do zakupu, ale sadze, ze wybierzemy fotelik jakiejs renomowanej firmy turystycznej.
buzka
 
No właśnie, Baja, ja też ogładałam w supermarkecie i też był taki, oczywiście z wszelkimi pasami, na nóżki koniecznie też, z regulowanymi podnóżkami, miękką tapicerką.... tak szczerze mówiąc, to na fotelik renomowanej firmy,a oglądałam już sporo w internecie, to mnie narazie nie stać...

Z drugiej strony Marianeczko, no niby supermarket, ale przecież taki produkt musi posiadać (i posiada) wszelkie atesty i musi być bezpieczny.... napewno renomowane firmy robią lepsze pod względem może miękkości siedziska czy innych możliwości typu zakładanie i odpinanie fotelika jedną ręką, ale jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to przecież i te z supermarketu muszą być bezpieczne, choć może nie są tak komfortowe....
ale może się mylę, jak myślicie?

pozdrawiam
nikita
 
reklama
Też ostatnio myslałam o foteliku na rower... a co sądzicie o takich doczepianych do roweru wózeczkach? Ja widziałam takie coś kiedyś na ulicy i byłam przerażona jak mozna cos takiego w ogóle wymyslić... za to mój mąż (a to on jako zdecydowanie wprawniejszy rowerzysta będzie jeździł z dzieckiem jakby co ;) ) stwierdził ostatnio, że to chyba jest bezpieczniejsze niż fotelik. ??? czy któraś z Was uzywała czegoś takiego?
 
Do góry