reklama

fotelik rowerowy czy przyczepka ?! prośba o rade

Temat na forum 'Tu zapytaj' rozpoczęty przez pchelka10.05, 2 Marzec 2012.

1. pchelka10.05

pchelka10.05 Zadomowiona(y)

witam za ok miesiac chcemy przezucic sie z auta na rowerki :tak:

troszke zdrowego trybu zycia wprowadzamy i stad moje pytanie co jest lepsze ,,,

fotelik rowerowy czy przyczepka rowerowa ???

jaka marke byscie polecił?
    mam z tym problem bo kupujemy 1 raz

przykladowa przyczepka o taka chodzi

A39 PRZYCZEPKA ROWEROWA 2-OS. RIKSZA AMORTYZOWANA (2171152433) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

co do fotelika to nie mamy pojacia jaki bedzie najlepszy , niedrogi i bepieczny

nasza corcia ma 2 latka

2. Mama Helenki

Mama Helenki i Aniki :D

Kupując przyczepkę trzeba zwrócić uwagę na jej wagę... im tańsze tym cięższe...

3. reklama
  4. pchelka10.05

pchelka10.05 Zadomowiona(y)

i tu niestety nie ma reguły

bo te tansze na allegro za ok 500-600 zł wage maja 16-17 kg
    taka lepsza za 1200-1300zł ma wage 20kg:szok:

za to ta przyczepka Croozer (sadze ze jest najlepsza na rynku jednak cena mnie przeraza koszt ok 1800-2100 zł ) ma miedzy 15-16 kg wagi całkowitej

wiec od tej najtanszej wersji przyczepki to tylko ok 1-2 kg
    [h=1][/h]

5. Mama Helenki

6. Mama Helenki

A przede-wszystkim to trzeba się przymierzyć do takiego sprzętu, bo nie każdy to pociągnie, niestety.

7. milea

milea Zaciekawiona BB

8. Pa_w_eł

Pa_w_eł Początkująca w BB

Polecam przyczepkę rowerową croozer. Jesteśmy rodziną typu dwaplusdwa, więc wybraliśmy wersję dwuosobową. Używamy przyczepki od roku i jesteśmy zadowoleni. Ogólnie wybrałbym przyczepkę niż fotelik, gdyż jest znacznie bezpieczniejsza i bardziej wszechstronna, naszej używać możemy jako wózka, joogera no i właśnie jako przyczepki.

9. magduska81

magduska81 Aktywna w BB

Witam a co do zakupu to podstawowe pytanie jak długie trasy bo na małe odcinki to lepszy fotelik lżejszy i wygodniejszy dla rodzica (mamy;)a na wycieczki przyczepka jak najbardziej :)Tańszą wersję używaną można czasem trafić na szrocie (giełda )i w bdb stanie ja za używaną dałam 350 zł jeszcze koła były z ,,cyckami" ;)Powodzenia

10. reklama
  11. LeNnka

LeNnka Początkująca w BB

Jak dla mnie czy to dłuższe trasywycieczkowe, czy miejskie krótkie nawet na spacer to zdecydowanieprzyczepka rowerowa. My zdecydowaliśmy się na Chariota.Wielofunkcyjność przyczepek do duży plus, a co do fotelików –nawet o tym nie myśleliśmy, bo tak dużo słyszeliśmy oprzyczepkach a teraz i sami polecamy

12. kusmir

kusmir Fanka BB :)

moim zdaniem lepiej będzie wybrać taką przyczepkę rowerową jest to jednak dużo bezpieczniejsze niż fotelik, a chyba ten aspekt jest akurat najważniejszy, tak mi się przynajmniej wydaje

Poleć forum