reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik rowerowy dla dziecka

nie wiem jakiej to marki, ona kupiła to na "starociach" w sensie na sobotnim rynku - stadionie, używane już i to nie kosz wiklinowy, jak to mnie wożono kiedy byłam dzieckiem
jeździła nim 3 lata i często do mnie chwaliła ten fotelik, to raczej jej nie przeszkadzało w nim dziecko

mnie się podobają te wózki rowerowe, ale wydaje mi się, że one raczej dla młodszych dzieci
 
reklama
W przyczepkach da radę wozić dzieci nawet do 6 r. życia, tylko muszą mieć sporo miejsca na nogi i głowę. Są przyczepki, które zmieszczą wygodnie dzieciaki tak do 120-125 cm wzrostu.
 
Również polecam przyczepę nawet na polnych i leśnych drogach również daje radę. Nie wyobrażam sobie wozić w przyczepce czy o zgrozo w foteliku 6-letnie dziecko. Takie już dawno samo powinno jeździć na rowerze a na dłuższe wycieczki na przedłużenej ramie do roweru rodzica.
 
Ja mam i przyczepkę i fotelik. Przyczepka jest dobra na szersze trasy, bo jednak nie zawsze w mieście czy na ścieżkach leśnych jest tyle aby przyczepka dała radę. Akurat fotelik mam własnie na takie trasy. Polecam taki z odchylanym do tyłu oparciem. Jak zaśnie to dziecku nie leci do przodu tak główka. A i dobrze dopasowane kaski. To bardzo ważne.
 
reklama
Do góry