reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik samochodowy 9-36 kg czy 15-36 kg który wybrać?

87zabka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Grudzień 2009
Postów
3 325
Miasto
Nowe
witam wszystkich szukam po calym internecie i niemoge znalesc odpowiedzi ktory fotelik lepiej kupic moj synek za miesiac skonczy 3 latka, wazy 14,5 kg chce mu kupic nowy fotelik poniewaz w starym ciezko go juz dopiac (mamy taki 9-25 z pasami i plastikowa barierka) i zastanawiam sie ktory wybrac czy ten ktory ma wlasne pasy czy ten ktory ich niema i dziecko przypina sie pasami samochodowymi czytalam ze te foteliki 9-36 mozna uzywac tylko do wagi dziecka 18 kg poniewaz od tej wagi pasy fotelika niemja juz takiej wytrzymalosci (nieutrzymaja ciezszego dziecka wrazie wypadku) dlatego prosze o rade ktory fotelik lepiej wybrac
 
reklama
ja z opcji 15-36 moge Ci zdecydowanie polecic jane montecarlo r1 - jeden z najbezpieczniejszych fotelikow ktore znam z doskonala regulacja. super sie dopasowuje do dziecka, latwo sie go instaluje no i ma genialne wyniki w testach bezpieczenstwa
 
To racja,wszelkie atesty to też wyznacznik jakości i gwarancji bezpieczeństwa dla naszego dziecka podczas podróży. A szukałaś także na stronach sklepów internetowych? Bo tutaj również znajdziesz szeroki wybór i niższe ceny.
 
Znalazłam fotelik dla dziecka https://aleo.pl/pl/produkt/709776-fotelik-samochodowy-dwuczesciowy-mars-fotelik-samochodowy cena wydaje mi sie bardzo atrakcyjna ale jest to moje pierwsze dziecko więc nie jestem jeszcze ekspertem w wyborze takich akcesoriów więc chętnie skorzystałabym z rady jakies bardziej doswiadczonej mamy:) Dodam tez, że nie chciałabym wydać zbyt wiele piniędzy bo to tylko na jakiś czas rzecz. Będę wdzięczna za jakąkolwiek radę:)
 
Może w pierwszej kolejności podaj jaki budżet posiadasz na ten cel i wtedy postaramy się doradzić coś odpowiedniego,szukaj również w sklepach internetowych,nie tylko i wyłącznie na aukcjach:)
 
Nie wiem czy osoba zainteresowana jest jeszcze zainteresowana ale może dla innych mam. Ja kupowałam całkiem niedawno tutaj; Foteliki samochodowe - sklep internetowy Motointegrator.pl sklep jeśli chodzi o dostawę czy wymiane jak najbardziej pozytywny, żadnych problemów. Co do jakości fotelika też nie mogę nzrekać tym bardziej, że cena nie była bardzo duża. Ja jestem zadowolona z zakupu dlatego polecam innym mamom.
 
Teraz promocji na foteliki samochodowe czy generalnie różne artykuły dla dziecka,warto szukać w sklepach interentowych gdzie w okresie przedświątecznym spotkamy naprawdę szeroki wybór promocji,ja zawsze tak robię. Sam fotelik to kwestia budżetu jak i najnowszych wyników testów bezpieczeństwa.
 
reklama
ja się zdecyduję na mniejszy przedzial wagowy ze wzgledow bezpieczenstwa, teraz mam pebble z baza i nastepny wezme 2way pearl, bo tez do tej samej bazy bedzie pasowal
 
Do góry