reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik samochodowy a obijanie głowy o zaglowek

LonelyFarmer

Aktywna w BB
Dołączył(a)
16 Czerwiec 2021
Postów
76
Witam, chciałabym zapytać jak sobie radzić w foteliku samochodowym. Mamy fotelik swadoo Marie 2. Czasami na większej dziurze. Staram się oczywiście wszystkie omijać... Ale niestaety nie zawsze się uda bo jest ich za dużo na naszych cudownych Polskich drogach, a zwłaszcza w mieście gdzie mieszkamy. Auto się bujnie i jak młody śpi głową mu lata na boki i uderza a zagłówek.... :/ boję się że może mu się coś stać.... Nie są to mocne uderzenia bo się nie wybudza, ale jednak.... Czy może np dostać wstrząśnienia mózgu? Albo coś się może zadziać? I czy macie jakieś sposoby na to? Głową mu ogólnie nie opada... Wszystko jest dobrze. Tylko to cholerne obijanie o boki :/
 
reklama
Najlepiej to podjedź do sklepu, w którym kupiłaś i zapytaj. Może jest opcja podłożenia np. poduszeczki z boku. Chociaż przyznam się szczerze, że miałam do czynienia z kilkoma fotelikami i nie spotkałam się z czymś takim. Może fotelik został źle dobrany do dziecka i samochodu?
 
A ile ma dziecko? Generalnie skoro obija się głowa, to obstawiam że albo bardzo maly niemowlak albo śpi. W obu przypadkach, może fotelik jest nastawiony na pozycje zbyt pionową. I jak to jest maluszek, to może zapytaj o wkładkę. Ja ten fotelik oglądałam dla 9 miesięcznego dziecka i nic nam nie latało.
 
Do góry