reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik samochodowy dla dziecka

dziewczyny ma moze, któras fotelik recaro young sport 9-36kg? Chciałam zapytac czy sie sprawdził? Czy ta nakładka dla młodszego malca jest wygodna?
 
reklama
Witam,
Ja polecam fotelik Caretero model Sport (9-25 kg), mam go od niedawna i sprawdza się rewelacyjnie. Łatwo go zamontować w samochodzie. Pozycja fotelika da się regulować (kilka stopni nachylenia) więc mój maluch śpi w nim spokojnie podczas podróży. Co ważne usypia zaraz po włożeniu do fotelika. W sklepie mieli duży wybór kolorów, co tez jest istotne J. Ja wybrałam taki jak jest poniżej, inne kolory mozna zobaczyć na stronie: Caretero - foteliki samochodowe

sport04.jpg
 
Witam. Ja poki co za fotelikami sie tylko rozgladam, chociaz Nico wazy juz 9 kg to do "wysokich" raczej nie nalezy wiec jeszcze troszke pojezdzi w foteliku 0-13. Mamy maxi cosi cabriofix i na szczescie sa one dosc duze. Ale chcialam was zapytac o opinie na temat fotelikow Britax. Czy cos wiecie o nich ? Podobno to jest ta sama firma co Roemer tylko ze produkowane na uk i irl., bo roemer na de.hm...Zalezy mi bardzo zeby nastepny fotelik byl rowniez montowany tylem do kierunku jazdy a wlasnie tylko britax ma ta mozliwosc z fotelkow dostepnych w Irl ,gdzie obecnie mieszkam. W opisie maja podane ze tylem do 13 kg i pozniej mozna odwrocic i przodem zamontowac. Wiec mam znajoma ktorej synek ma niecale 2 latka i wazy 11 kg i kolejna ktorey ma 2.5 i wazy 14 kg czyli troszke jescze mozna by w nim pojezdzic tylem. Mysle ze to nieglupi pomysl.

Chodzi mi konkretnie o Britax First Class 0 -18 kg.
 
My z mężem zaopatrzyliśmy naszego 3 letniego Damianka w Ramatti FORMULA 9-18 kg z systemem ISOFIX - jest to fotelik samochodowy z pasami krzyżowymi. Powiem szczerze, że na początku jakoś nie byłam zachwycona pomysłem jego kupna, ale teraz jestem wręcz w niebo wzięta z tego powodu. Mamy go nie długi czas ale jak narazie działa bez zarzutów:) Poza tym jestem zadowolona bo pasy nie zapinają się w kroczu dzięki czemu niema zagrożenia, że te delikatne miejsce jego ciałka zostanie uszkodzone:) myślę, że jako jego atuty można zaliczyć też takie rzeczy jak dostępność w wielu kolorach oraz miłą w dotyku tapicerke:) ( i musze się Wam pochwalić, że przy zapinaniu i rozpinaniu synka jeszcze ani razu nie połamałam paznokci co wcześniej było nagminne!) a jak Wy uważacie? :) ma któraś z Was może ten fotelik ???
 
hej,

a ja go właśnie kupiłam - zresztą po namowie "krutkiej" i "Kajii" z innego tematu o fotelikach na tym forum. Faktycznie na poczatku jest dość trudny w obsłudze, ale po kilku dniach sie przyzwyczailiśmy i już byliśmy nawet na mazurach na weekend. Potwierdzam też, ze dziecko sie mniej w nim poci, w poprzednim po podrży do Węgorzewa Karolina mała mokre plecy, w tym nawet nie była spocona. I co najwazniejsze - jej sie podoba a przecież jak wiadomo zdanie trzylatka najważniejsze :))))
 
dziewczyny ma moze, któras fotelik recaro young sport 9-36kg? Chciałam zapytac czy sie sprawdził? Czy ta nakładka dla młodszego malca jest wygodna?

my mamy recaro young sport 9-36kg jak dla mnie jest swietny! co do nakladki to chyba jest wygodna bo mala nie protestuje, jezdzi zadowolona i usmiechnieta bo wreszcie przodem i wyzej nareszcie moze wszystko obserwowac :0)
 
reklama
Bardzo dobre są foteliki firmy Chico. Co prawda nie należą do najtańszych ale na pewnych rzeczach nie powinno się oszczędzać- a poza tym zawsze można kupić używany
 
Do góry