reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik samochodowy dla dziecka

Ja kupiłam maxi cosi priori xp. Można powiedzieć że jestem zadowolona. Mam nadzieję że nigdy nie przyjdzie mi napisać czy się sprawdził w sytuacji do której został zaprojektowany. Jest całkiem zgrabny, właściwie nie można go źle zamocować, dobrze się czyści. Chciałam kupić Maxi coxi Tobi ale sprzedawca mi odradził tłumaczył że ten model nie jest tak udany jak priori. Nie wnikałam głębiej bo Tobi kosztuje 1000 a priori xp miałam okazje kupić za 550. Cena czyni cuda :)
 
reklama
Witam!

Dziewczyny...czy któraś z Was używała Maxi Cosi Tobi...już go prawie kupiłam....ale jednak...bardzo mi zależy na tym,aby dziecko nie pociło się za bardzo,bo dużo podróżujemy.
 
Witam. Moja córeczka ma już 7 tygodni. Razem z wózkiem w zestawie był fotelik Implast Bobbiway jednak nie jestem z niego zadowolona. Nie jest on chyba dostosowany dla takich małych dzieci. Nie ma regulowanego oparcia i mała bardziej w nim siedzi niż ma pozycję leżącą lub półleżącą. Wkładka dla noworodków nie spełnia moich oczekiwań.
W związku z tym mam prośbę – jakie foteliki dla takich maluchów polecacie.
Będę wdzięczna za podpowiedź.
 
Miałam podobny problem. Do mojego wózka dołączony był fotelik ROAN - bardzo niewygodny dla noworodka i małego niemowlaka moim zdaniem. Dlatego wymieniłam na MAXI COSI CITI. Super fotelik za niedużą cenę. Dla mnie, oprócz komfortu synka ważne było to, że ten fotelik osiągnął dobre oceny w testach fotelików dla dzieci Maxi Cosi Citi - Tosia.pl. Fotelik ma też materiałowy daszek przeciwsłoneczny (nie ma go na zdjęciach). Świetnie się sprawdził, dlatego z czystym sercem polecam. Teraz mój synek ma już ponad rok i przesiedliśmy się też do MAXI COSI. Tym razem TOBI Maxi Cosi Tobi - Tosia.pl. Też bomba:-)
 
My też mamy Maxi Cosi Cabrio:) Od paru lat jeden z najlepszych i najbezpieczniejszych fotelików, ( fix to nazwa mocowania do auta, my nie używamy) Wkładka dla noworodków była super:) mieliśmy jeszcze jakiś fotelik chico ( w zestawie z wózkiem)ale był tragiczny- bez wkładki i zupełnie inaczej wyprofilowany niż ten ( fotelik kupiłam w 7 miesiącu ciąży a wózek po porodzie;) )
Niunia cały czas go używa, a jak była maleńka lubiła w nim spac w domu;)
Maxi Cosi City jest bardziej jako nosidełko niż fotelik do samochodu (!)
Jest lżejszy i tańszy ale raczej mniej bezpieczny przy przewożeniu dzidzi...
 
reklama
Do góry