reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik samochodowy dla noworodka

latte art

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Wrzesień 2019
Postów
65
Witam, czy są tu mamy które używały fotelika avionaut pixel lub maxi cosi pebble pro i-size. Jakie macie doświadczenia z trwałością itp? Ja już kompletnie nie wiem na który się zdecydować [emoji6]
 
reklama
Ja mam Avionaut Pixel. Córka ma już prawie 13 miesięcy i nadal w nim jeździ. My jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru tego fotelika.Wkładka dla noworodka jest super. Bardzo dobrze wyprofilowana i można ją modyfikować w miarę wzrostu dziecka. Fotelik wypada bardzo dobrze w testach i do tego jest leciutki. Polecam zakup :)
 
Ja mam avionaut Pixel i jestem , zadowolona. Bez bazy. Jest super leciutki tylko trochę na początku ciężko ta rączka chodziła ale się wyrobiła
 
Witam, czy są tu mamy które używały fotelika avionaut pixel lub maxi cosi pebble pro i-size. Jakie macie doświadczenia z trwałością itp? Ja już kompletnie nie wiem na który się zdecydować [emoji6]
Avionaut pixel.

Sprzedawca pokazał oba nam z tym jak zapiąć do bazy i bez bazy. Jak również jak fotelik zachowa się przy gwałtownym hamowaniu.
Bez ostrzeżenia uderzył w fotelik i w przypadku maxi cosi rączka sie złożyła i fotelik poleciał na oparcie fotela samochodu. W przypadku avionaut pixel rączka się nie złożyła tylko okazała sie dodatkowym zabezpieczeniem.
 
reklama
Mam avionaut pixel z bazą i jestem bardzo zadowolona, córka ma 13 miesięcy i jeszcze trochę nam posłuży. Dużym plusem jest wkładka dostosowujaca dla maluszkow, z różnymi modyfikacjami korzystaliśmy z niej do 7-8 miesiąca.
Polecam przymierzyć do auta, co lepiej pasuje. My też rozważaliśmy te dwa foteliki, oba pasowały do auta, ale wybralismy avionauta ze względu na wagę. Wierz mi, były momenty, że bardzo to doceniałam 😉
 
Do góry