reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik samochodowy -jaki najlepszy???

Dołączył(a)
12 Marzec 2010
Postów
2
Witam:)
Za miesiąc przyjdzie na świat moje pierwsze dziecko:)
Ponieważ często przemieszczam się po kraju szukam odpowiedniego fotelika samochodowego.
Koleżanka zachwyca się fotelikiem firmy berber
Co wy myślicie o fotelikach, jakie polecacie a jakie uważacie za beznadziejne?
Czy ktoraś z was ma wyżej wymieniony ?
Pozdrawiam:)
 
reklama
My mamy fotelik 0-13kg firmy Graco z bazą, uważam że jest super. Baza jest bardzo praktyczna, bo nie musisz za każdym razem zapinać pasami fotelika, tylko wpina się w bazę która jest w aucie. Dodatkowo jest to stabilniejsze.
 
A co sądzicie o foteliku Hektor firmy berber?
Słyszałam, że w tej chwili jest to jeden z najlepszych pod względem bezpieczeństwa fotelików
Czy ktos z was używa tego fotelika?
Jakie jest wasze zdanie?
Hektor 0-18kg
 
Na pewno nie.....im wieksza rozpietosc wagowa tym fotelik mniej bezpieczny.......9-18 jest bezpieczniejszy

Britax, Maxi-Cosi, Roemer w przedziale 0-13 sa nabezpieczniejsyzmi fotleikami .maja najwyzsza ocene w bezpeiczenstwie
W 9-18 Roemery
 
my dzisiaj kupiliśmy Kiddy Comfort Pro 9-36 kg ale cudeńko :) materiał pierwsza klasa i jakie piękne hafty no cudeńko i do tego bardzo bezpieczny jako jedyny otrzymał 4* w testach :) w swojej kategorii :) czytałam o nim wiele opinii w internecie i dlatego zdecydowaliśmy się na jego zakup

 
reklama
Do góry