reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik samochodowy -jaki najlepszy???

Nie ma czego testować, wystarczy na nie spojrzeć i od razu mogę powiedzieć, że nawet manekina bym w nich nie posadził.
 
reklama
ja mam pytanie o britaxa 123- na fotelik.info ma ocenę 3 bezp.
nie moge nigdzie jednak odnaleźc filmu CT

szkoda... bo nie stać mnie na fotelik do 18 za 800 zł:baffled:

aaa jeszcze chciałam się zapytać kiedy będą wyniki tegorocznych testów?


i jak wygląda sprawa z maxi cosi prori sps 2010?
 
Dokładnie tak,wyniki powinny byc na dniach,bo zbliża sie koniec maja. A przy wyborze fotelika cena również odgrywa ważną rolę,zresztą myślę że wszystko wyjdzie w testach.
 
Nie ma czego testować, wystarczy na nie spojrzeć i od razu mogę powiedzieć, że nawet manekina bym w nich nie posadził.

Ty byś nie posadził - jednak ADAC postanowił inaczej i ku mojej uciesze Cybex Pallas zebrał dobre oceny :)))))
Uważam za bardzo dobre rozwiązanie ten patent zamiast pasów dzięki, któremu ruch głowy ku dołowi w momencie wypadku jest bardzo mocno ograniczony, taka poduszka bezpieczeństwa dla najmłodszych.
 
Ty byś nie posadził - jednak ADAC postanowił inaczej i ku mojej uciesze Cybex Pallas zebrał dobre oceny :)))))
Uważam za bardzo dobre rozwiązanie ten patent zamiast pasów dzięki, któremu ruch głowy ku dołowi w momencie wypadku jest bardzo mocno ograniczony, taka poduszka bezpieczeństwa dla najmłodszych.

Akurat nie chodziło mi o testy, a o wygodę dziecka. Ten fotel jest mało wygodny, jak zresztą większość z takim systemem, a skoro mogę miec normalny fotel, który w testach wypada tak samo, a jest wygodniejszy to normalne, że go wybiorę.

PS> Opinia o wygodzie foteli z tym systemem czerpie z obserwacji córki na takim foteliku, wiec jest to ocena bardziej prywatna, mojej było bardzo nie wygodnie innemu dziecku może takie coś pasować.

Pozdrawiam
 
reklama
prosze o rade

mamy dylemat między Maxi Cosi Priorifix, a Roemerem DuoPlus

jako podstawowe cechy postawilem sobie mocowanie isofix i oczywiscie dobre wyniki w testach adac

który wybrac?

a moze jeszcze jakis barc pod uwage?
 
Do góry