reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik samochodowy -jaki najlepszy???

fotelik odziedziczyliśmy po córce męża siostry i wiem,że nie był to dobry ruch. Wygląda na kompletną tandetę i jestem pewna że z łatwością bym go połamała. Jednak w związku z tym, że nasza córka rzadko jeździ autem nie kupowaliśmy nowego( również ze względów finansowych). Wkładkę już dawno wyciągnęłam, nadchodzi zima a co za tym idzie przybędzie ubranek na dziecku i nie wyobrażam sobie jej w tym foteliku w tych wszystkich warstwach. Dodam jeszcze, że nasze obecne auto nie posiada isofix a i po planowanej zakupie innego auta nie mogę być pewna, że będzie je miało, dlatego wolałabym modele bez tego isofixa.
 
reklama
Takich testów na bezpieczeństwo fotelików jest naprawde sporo,wiec najlepiej przeczytać kilka opinii przed wyborem konkretnego modelu. Coraz częściej przekonuje się jednak do modeli z systemem isofix. Zależy to także od naszego budżetu oraz kategorii,przedziału wagowego naszego dziecka.
A o jakich testach konkretnie mówisz? Może podasz jakieś namiary albo linki?
 
Takich testów na bezpieczeństwo fotelików jest naprawde sporo,wiec najlepiej przeczytać kilka opinii przed wyborem konkretnego modelu. Coraz częściej przekonuje się jednak do modeli z systemem isofix. Zależy to także od naszego budżetu oraz kategorii,przedziału wagowego naszego dziecka.
Wciąż czekam na linki ;) Chociaż mam wrażenie że poprowadzą mnie do tej samej krainy w której żyją jednorożce...
 
Chcielibyśmy kupić fotelik Mutsy Prima Traweller między innymi dlatego, że rozkłada się do pozycji leżącej. Czy można prosić kilka słów na temat....?
Może jakieś inne propozycje z opcją rozkładania na płasko?
 
Chcielibyśmy kupić fotelik Mutsy Prima Traweller między innymi dlatego, że rozkłada się do pozycji leżącej. Czy można prosić kilka słów na temat....?
Może jakieś inne propozycje z opcją rozkładania na płasko?

pozycję leżącą w tym foteliku można mieć tylko na stelażu a nie w aucie :-) ja polecam maxi cosi cabrio lub roemer baby safe plus :-)
 
Recaro to chyba najlepsza firma na Polskim rynku, jeśli chodzi o foteliki, tylko niestety droga... Recaro zajmuje się projektowaniem foteli do samochodów rajdowych i fotelików dla maluchów stąd też można mieć pewność iż foteliki te są najbezpieczniejsze...
 
reklama
Recaro to chyba najlepsza firma na Polskim rynku, jeśli chodzi o foteliki, tylko niestety droga... Recaro zajmuje się projektowaniem foteli do samochodów rajdowych i fotelików dla maluchów stąd też można mieć pewność iż foteliki te są najbezpieczniejsze...

ja się z tym nie zgodzę, oprócz recaro young profi plus (0-13kg) reszta fotelików tej firmy wypada na 3 czyli zadowalająco, to że firma recaro zajmuje się projektowaniem foteli do samochodów rajdowych to nie znaczy że jest najlepsza ......
 
Do góry