reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik samochodowy od 9kg.

Dołączył(a)
5 Styczeń 2009
Postów
7
Witajcie. Mam problem mój 7- miesięczny synek powoli wyrasta z nosidełka i przyszedł czas na zakup fotelika samochodowego. I tu pojawia się kłopot, co wybrać? Na rynku jest tak duży wybór w tak różnych cenach, że można dostać zawrotu głowy. Proszę doradźcie coś. Mniejsza o cenę najważniejsze bezpieczeństwo i wygoda. Z góry bardzo dziękuję za wszelkie podpowiedzi :-)
 
reklama
Ja mam maxi-cosi tobi. Wygodny dla mnie na pewno. Bajeczny system napinania pasów. Mała chętnie w nim siedzi :tak: Okrycie frote i uchwyt na kubek nie zastąpione :tak: Polecam.
 
ja polecam fotelik firmy concord trimax, swietny i bardzo bezpieczny. Model mozna zobaczyc tu: FOTELIK SAMOCHODOWY TRIMAX 2009
Choc dla wielu cena moze sie wydac dosc wysoka, wezmy pod uwage ze to fotelik na wiele lat. Mozna go przerobic na podkladke, ktora dziecko bedzie mialo do konca jezdzenia w foteliku.
 
Ja polecam najnowszym model fotelika Ramatti. Formula - jedyny taki na świecie system pasów krzyżowych, gdzie klamra zapiecia schowana jest w srodku fotelika, wiec nie uciska malucha we wrazliwe miejsca (szczegolnie chłopców), a pasy (najbezpieczeniejsze na swiecie) patent z Formuly 1 chronia dziecko lepiej przy zderzeniu, rownomiernie rozkładając sily nacisku



no i cena atrakcyjna
 
Witam.My kupiliśmy fotelik Coneco Zenith od 9 do 25 kg.Jak dla nas to porażka.Mała ma 9 miesięcy waży 9 kg i była wciśnięta w ten fotelik i jakoś dziwnie wysoko siedziała no i fotelik latał nam na boki.Wymieniliśmy go na Ramatti Venus od 9 do 18 kg,ale jest szerszy i dużo wygodniejszy no i u nas był tańszy.Mała jest zachwycona dlatego mogę go polecić.
 
My używamy Maxi cosi Tobi. Jest rewelacyjny, bardzo wygodny dla dziecka, łatwo reguluje się pasy, można rozłożyć do pozycji półleżącej i najważniejsze, że ma dobre wyniki w crash testach co dla nas było szczególnie istotne ze wzgędu na częste podróże.
 
Romer Kids 9-18 kg-używamy , rewelka, w 2008 roku zdobyl nagrode jako najbezieczniejszy fotelik.występuje w wersjach z Iso-Fix i bez.
Dosyć drogi bo prawie 1000zł bez is0-fix ale ja jestem zdania ze bezpieczenstwo naszych dzieci nie ma ceny
 
Witam,
Ja polecam fotelik Caretero model Sport (9-25 kg), mam go od niedawna i sprawdza się rewelacyjnie. Łatwo go zamontować w samochodzie. Pozycja fotelika da się regulować (kilka stopni nachylenia) więc mój maluch śpi w nim spokojnie podczas podróży. Co ważne usypia zaraz po włożeniu do fotelika. W sklepie mieli duży wybór kolorów, co tez jest istotne J. Ja wybrałam taki jak jest poniżej, inne kolory mozna zobaczyć na stronie: Caretero - foteliki samochodowe

sport04.jpg
 
reklama
Do góry