reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik samochodowy rozkładany na płasko

Charlotte21

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Styczeń 2019
Postów
3 799
Miasto
Katowice
Hej dziewczyny!
Przymierzamy się z mężem do zakupu fotelika, ale mamy mały dylemat. Obecnie jest na runku z firmy CYBEX cloud q fotelik samochodowy, który bo wyjęciu z auta ma możliwość rozkładania się do pozycji leżącej. Zastanawiam się na ile jest to dodatkowy atut a na ile niepotrzebna rzecz. Wiem, że takie Maluszki nie mogą długo jeździć w foteliku, a ten daje nam możliwość np podjechać sobie na jakiś spacer do parku i nie brania np gondoli ze sobą, tylko można na stelażu do wózka go wpiąć i rozłożyć do pozycji leżącej. :)
Myślicie, że to nowość która będzie miała dobre zastosowanie?
Będę wdzięczna za Wasze rady :)
 
reklama
reklama
Ale w artykule nie ma nic na temat przewożenia na płasko. Wręcz przeciwnie, w pozycji półsiedzącej więc myślę,że normalny fotelik wystarczy.
Nie znam fotelika ogolnodostepnego który ma spełnione normy i testy wypadkowe przy przewożeniu na płasko, które przebiegły pozytywnie. Równie dobrze, można wozić dziecko na rękach. Jeśli znasz takie to bardzo chętnie się zapoznam.
 
Jak daleko masz do domu ze szpitala po porodzie i później tam gdzie będziecie leczyć ? Może najlepsza opcją będzie ograniczenie jeżdżenia samochodem i lepsza opcją będzie pociąg normalnie z gondola...
Syn leży w Katowicach .Do domu mam tak z godzinę .
Ale w artykule nie ma nic na temat przewożenia na płasko. Wręcz przeciwnie, w pozycji półsiedzącej więc myślę,że normalny fotelik wystarczy.
Dzisiaj wystarczyło że trochę przekręcił się na plecki i już zaczynały się bezdechy i saturacja spadała 😔
 
Nie znam fotelika ogolnodostepnego który ma spełnione normy i testy wypadkowe przy przewożeniu na płasko, które przebiegły pozytywnie. Równie dobrze, można wozić dziecko na rękach. Jeśli znasz takie to bardzo chętnie się zapoznam.
Czy to aby na pewno było do mnie? Nie pisałam nic o fotelikach, które mają możliwość przewożenia na płasko.
 
Wspaniale wypada w testach, więc dlaczego tak mało się o niej mówi ? Rozumiem, że przeczochtalas internet lepiej niż sama zainteresowana, ale czy pozycja boczna jest tam wskazana i bezpieczna ? Testy są na płasko.

Niczego nie przeczochralam. Po prostu ostatnio wypowiadal sie o tym rozwiązaniu ekspert i zapamietalam.

Ale widze, ze boli Cie bardzo, ze wytknelam Ci, ze nie wszytsko jednak w temacie wiesz.
Nie ma za co.[emoji6]

Jest to rozwiazanie dla dzieci z problemami, np z bezdechem. Nie wiem czy będzie dobre akurat dla autorki posta, ale warto sprawdzic.
 
reklama
Niczego nie przeczochralam. Po prostu ostatnio wypowiadal sie o tym rozwiązaniu ekspert i zapamietalam.

Ale widze, ze boli Cie bardzo, ze wytknelam Ci, ze nie wszytsko jednak w temacie wiesz.
Nie ma za co.[emoji6]

Jest to rozwiazanie dla dzieci z problemami, np z bezdechem. Nie wiem czy będzie dobre akurat dla autorki posta, ale warto sprawdzic.
Przeczytaj post na który odpisałaś. Chodzi o pozycję boczna. Nie ma takich fotelikow które "gwarantują " bezpieczeństwo. Nie wiem co Ciebie boli i dlaczego tak reagujesz na moją odpowiedź, ale ze mną wszystko ok.
 
Do góry