reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik samochodowy

Ewelina271990

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Lipiec 2017
Postów
328
Synek ma 6 miesięcy i 10 kg nosidełko, które mamy już jest mu za małe.Czy mogę wymienić już na inny fotelik.?Jak tak to jaki?
 
reklama
aa 6m-cy, no to nosidełko do większego limitu kg. Nie wiem czemu przeczytałam, że ma 10 m-cy. Coś kojarzę że maxi cosi jest do 13kg. Mi się podobał w sklepiej klippan kiss ale na naszego za wąski byłby.
 
Zaczyna siadać z nosidełka już i nogi wystają.Tak wyjęta jest wkładka.Myslalam nad fotelikiem samochodowym 9-18kg tyłem do kierunku jazdy
 
Hej. Zerknij sobie na stronke o fotelikach
Link do: Foteliki dla niemowlaków – kiedy zmienić fotelik na większy?
W skrócie dziecko albo przekracza 13kg, albo konczy roczek. Nogi moga wystawac, natomiast zwraca sie uwage na glowe aby nie wystawala poza krawedz :) wg zalecen Zima powinno dziecko przewozic sie w dostosowanym spiworku do fotelika, badz bez kurtek/kombinezonow itp. Tak aby pasy mogly swobodnie i bezpiecznie zapiac Malucha. :)
 
Kupowaliśmy dla córki drugi fotelik w sklepie fotelik.info. córka wazy 10 kg, ma ponad rok i dopiero teraz zmienialismy fotelik. Tam panowie dobierają i mówią, że nie było potrzeby wczesniej. i nowy fotelik też sprawia wrażenie "ciasnego",bo ma w ten sposób chronić dziecko. Ważne, żeby nie przekroczyć wagi, głowa nie wystawała, a szelki wychodziły zza ramion.
 
reklama
Do góry