reklama

Fotelik Samochodowy.

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2007' rozpoczęty przez Pycia, 18 Grudzień 2007.

1. Pycia

Pycia mamy czerwcowe 2007

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny były wózki, teraz jestem ciekawa jaki fotelik samochodowy kupic mojemu dziecku jest ich tyle, ze nie wiem który wybrac. Macie juz cos na oku?. Chodzi mi o te od 9 kg wzwyż.

2. Iszatr

Iszatr Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Niech tylko pokaże się Efilek to Ci wszystko powie. Ona wyniki testów zna na pamięć :tak:

3. reklama
  4. efilo

efilo Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hehe
    ja typuje Maxi Cosi Priorifix lub Bebe Confort Iseos Safe Side :tak:

5. Monika77 7 czerwiec

Monika77 7 czerwiec Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Efilo, a kojarzysz czy te, które wymieniłaś są dostępne z iso-fixem?

6. Melasa_27

Melasa_27 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A ja jestem super zadowolona z Britax First Class Si (to jest od 0 do 18kg), więc szczerze takowy polecam- lub inne tej firmy. Widać że dopracowany, solidny itp.

ZOBACZ BRITAXY>>

7. siwucha12

siwucha12 mamy czerwcowe 2007 Zadomowiona(y)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    o matko EFILO co ty za DROGIE typy wymieniłaś-a sio w życiu bym nie kupiła takiego fotelika...otrząsnąć się nie mogę
    Wiele rzeczy drogich kupuję Wiktorowi ale bez przesady..buu

8. Gingeros

Gingeros czerwcówka'07

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    SIWUCHA przecież Efilo podała swoje typy ;-) nie zmusza nikogo do ich zakupu ;-)

ja znam typy Elfika i wiem, że ona w tych tematach obcykana jak nikt :-D ale nas nie stać na takie rozwiązania. szczególnie, że fotelik używamy raz na dwa miesiące ;-) tak więc poszperałam i znalazłam sobie fotelik - CONECO ZENITH :-D ma dosyć dobre opinie, nie jest za drogi ;-) mocowany podobnie jak maxi cosi, kilka stopni regulacji położenia ;-) tak więc my już podjęliśmy decyzję :-D

9. efilo

efilo Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0

Oba. Ale ostrzegam - maxi cosi @#%$^*(^%$ drogi.

Ooo właśnie doczytałam co Siwucha napisała. Tak - masz racje jest drogi. Z drugiej strony kosztuje dokładnie tyle samo ile ten co Zosia w tej chwili w nim jeździ więc mam nadzieję trochę kasy odzyskać. Ja akurat jestem typem podróżnika Zosia przejechała już kilka tysiecy kilometrów i w tym nastepnym przejedzie jeszcze wiecej więc akurat na to kasy żałować nie będę. Zostałam spytana o zdanie więc podałam dwa najbezpieczniejsze z tego co się orientuje. Nie pisałam że podam dwa najtańsze ;-)

Dodam że w mojej ocenie nie opieram się na funkcjach, kolorach, osobistych gustach tylko na bezpieczeństwie. Foteliki Britax np. wychodzą średnio w testach (choć akurat o ich testy zazwyczaj ciężko bo rzadko są testowane) - ten Melasy i tak wypadł dobrze bo dostał dostateczny (co oznacza że spełnia normy bezpieczeństwa choć pewnie z jakimiś zastrzeżeniami - nie wiem nie czytałam testu tylko widziałam ocenę). Britax swoje najlepsze foteliki robi w klasie 0-13.

A swoją drogą Melasa - jak się użytkuje taki fotelik 0-18? Napisałabyś coś więcej bo ja nie miałam przyjemności mieć takiego. Najpierw 0-13 a teraz 9-18. A ten Twój to jakby dwa w jednym.

10. reklama
  11. Blanes

Blanes Czerwiec 07', Styczeń 10'

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  12. Monika77 7 czerwiec

Monika77 7 czerwiec Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    właśnie sprawdziłam ceny - tego się spodziewałam i tyle zamierzaliśmy przeznaczyć na fotelik. Te z isofixem są niestety dużo droższe od tych bez. My też dużo jeździmy.
    Wcześniej mieliśmy auto bez systemu isofix, więc Ada miała tańszy fotelik, ale teraz na pewno kupimy z isofixem

Poleć forum