reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik Samochodowy.

aaa i doczytałam wstecz... niski to on nie jest:no: trzeba nogę porządnie zadrzeć żeby wejść (przy Michała wzroście 96cm). Ja Miśka wrzucam do fotelika, bo jak tego nie zrobię, błyskawicznie znajduje się na moim miejscu za kierownicą:dry: i za chiny nie chce do tyłu wrócić:wściekła/y:
 
reklama
dzięki wielkie :) dałyście mi do myślenia :* mam jeszcze chwile i pomyślimy jak to będzie:p i jak to zrobić żeby było najlepiej :p
 
Kupiliśmy kolejny fotelik -mam nadzieję, że to już ostatni;-)
Maxi Cosi Rodi XR - fajny, ładny:-D, polecam:tak:.
ja tez polecam kupilismy go w zeszly piątek,niestety jak to Sorga zauwazyla 600zl,ale to juz ostatni i nastepne mi rosnie wiec zawsze sie przyda

Toska po odpieciu plecow sluzy potem jako sam poddupek dla dziecka:-D
 
Jolu z tym odchylanym oparciem w tej kategorii wagowej to wcale nie jest taka wielka zaleta. My mamy niby odchylane ale kąt jest taki niewielki że Czarkowi i tak głowa wisi jeśli nie założymy rogalika na szyję. Mi się podoba Graco
 
Dzięki Szopka bardzo mi ułatwiłaś wybór :-):tak:
Chyba jednak kupimy jeszcze inny fotelik, o taki:
Fotelik samochodowy Envo Junior 15-36kg
Nie podoba mi się z wyglądu jak nie wiem co :-D ale to chyba jedyny w tej cenie, który dostał 4 w testach ;-)
Co prawda przekracza założony budżet, ale po wczorajszej "Uwadze" M stwierdził, że nie będziemy oszczędzac na bezpieczeństwie (łatwo mu mówic, bo nie on się zajmuje finansami:-p ;-)) dodam, że do tej pory twierdził, że fotelik, to fotelik i nie ma co przesadzac :-D:-p
 
Do góry