reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

fotelik samochodowy

Kludi no i badz tu czlowieku madrym, bo nam wlasnei w sklepie nikt tego chicco nie polecal :-( mi samej on sie wydaje bardzo waski.
 
reklama
My juz po wstępnym rozeznaniu no i tak w oko to wpadły mi 3 foteliki:ten co Nata czyli Britax 9-18kg(niecałe 700zł) MaxiCosi9-18(720 albo 740zł) i Playxtrem9-25kg(coś ponad 700zł podobnie do MaxiCosi) no i właśnie ten ostatni najbardziej polecano nam(to chyba z tych co ma Aneta na obrazku tak mi cośwygląda na ten co w sklepie),ale również polecano nam przyjść z dzieckiem i przymierzyć się do fotelika jak również doradzano że jeśli dziecko zbyt pewnie jeszcze nie siedzi to lepiej się jeszcze około miesiąc wstrzymać(nie dotyczy Britaxu) ale jak pisałam lepiej przyjść z dzieckiem.
Tomola Ja już teraz na własne oczy widziałam ten chicco i też jakoś mam mieszane uczucia i może nam go nie odradzano ale na pewno nie polecano i mnie się też wydaje taki wąski i taki jakiś sztywny no i ta regulacja tego kąta nachylenia jakaś taka słaba tzn.wogóle sie nie różni ta leżąca od siedzącej i chyba z niego zrezygnuję:sorry2::tak:
 
Fotelik który nam polecano PlayXtreme
beatfix_BlueCanard_m.jpg
 
kludi fajny ten fotelik, nasz ma troszkę wyżej zabudowane boki, przez co jest odrobine ciasny gdy maly ubrany jest w zimową kurtke, ale pewnie przez to bezpieczniejszy, zreszta to tylko do 18 kilogramow, wiec i tak niedlugo bedziemy zmuszeni zakupic nowy :-)
 
Kludi-Masz rację firma ta sama jest praktycznie identyczny różni sie jedynie podstawą i zagłówkiem,ale ten za 840 ma mocowanie isofix i przez to jest droższy.Ja swój kupowałam w grudniu bo Ala z kołyski wyrosła i dlatego mam od 0-25kg,a tamte są od 9-25kg.
 
My na pewno kupimy od 9-18 kg, w testach w rankingu przoduje Kiddy Infinity Pro, właśnie w sobotę planujemy go obejrzeć, kosztuje ok 650 zł. Dziecko w nim nie zapina się na pasy, tylko jest taka jakby "lada" i ona trzyma dziecko. Ponoć to dodatkowa ochrona tułowia. Produkt niemiecki. Tylko się tak zastanawiam, czy ta "lada" do szyi nie będzie. Na razie sobie nie wyobrażam, ale może nam się spodoba, a przede wszystkim Dominice.
 
lauramoze i bezpieczny, ale jak dlugo wysiedzi w nim dziecko, takie uwiezione- to nie wiem, chyba nie moze sie w czyms takim za bardzo ruszac, szczegolnie raczki nie maja miejsca. moze dla starszego malca to tak, ale nasze ruchliwe pociechy to chyba by takiej niewoli nie zniosly;-);-);-)
 
reklama
Wiecie mi koleżanka mówiła że ten Maxi Cosi który ma tomola ma bardzo blisko ten pas który idzie u dziecka między nogami i jak jej synek wyrósł z pieluch to go to zaczęło cisnąć... tomola porównywałaś z innymi fotelikami???
My zrobiliśmy już przymiarkę w sklepie do Ramatti, mnie się podobał a i cena niższa niż te o których piszecie....
FOTELIK RAMATTI 2006r VENUS 9-18+NAJLEPSZE GRATISY (334366873) - Aukcje internetowe Allegro
 
Do góry