reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

fotelik samochodowy

reklama
Czy któraś z Was dziewczyn ma fotelik maxi cosi od 9-18 kg bo ja się zastanawiam ale cena mnie zmroziła ale bezpieczeństwo na pierwszy miejscu.
 
Natalka my taki zakupilismy (z cena nam sie udalo bo zaplacilismy za nowy 530, a normalnei w sklepie sa po 720). Szymcio dopiero dwa razy w nim jechal i to nie dosc daleko, jak na razie jestesmy zadowoleni.
 
My kupiliśmy ten Ramatti, dziś była pierwsza przejażdżka i się Kubie podobało, zobaczymy jak będzie na dłuższych trasach.
 
reklama
W końcu i my wczoraj kupiliśmy fotelik Chicco Key 1 za 499 zł nawet już innych nie ogladałam bo miałam dośc proszenia się wiecznie nie mającego czasu męża(praca, uczelnia ,remont mieszkania) żebyśmy pojechali pooglądać foteliki, no więc byliśmy tylko w Chicco i tam już kupiliśmy.Dziś bedzie pierwsza przejażdżka.Jeśli ktoś nie wie jak wygląda albo chciałby sobie przypomnieć to link wkleiła już Luxik ;-) My mamy ten szary
 
Do góry