reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

fotelik samochodowy

Jeszcze nie zdalam wam relacji jak się sprawuje nowy fotelik a raczej Filip w nowym foteliku więc robię to teraz.Otóż Filip to wybitne dziecko i wszędzie gzie jest unieruchomiony pasami i musi siedzieć w miejscu typu fotelik,wózek,różnego rodzaju krzesełka jest źle, nie wygodnie itp. i nawet najwygpdniejszy tron królewski będzie dla niego zły:dry::sorry2::baffled:.Nie jest tak źle jak w tym pierwszym foteliku ale to nie tak jakbym sie spodziewała,czasem jest ok. a czasem koncert przez całą drogę więc nie pozostaje mi nic tylko przeczekać aż Filip pdrośnie i przejdziemy na tą podkładkę samą.
 
reklama
my dostalismy w spadku fotelik firmy chico (jedyny minus byl taki ze mial strasznie wytarte obicie w miejscu gdzie dziecko trzyma raczki :) jest od 0 do 18 kg z mozliwoscio regulacji i wogole cudenko, ma taki stelaz z rurek podspodem . ajj wogole fajny.. moj kochany tatus obszyl go ladnie nowym materialem i wygada jak funkiel noweczka. w tym malym Julka juz sie nie miescila a w tym jej wygodniej :) no ale tatusiem to musze sie pochwalic bo sam uszyl wszystko na mszynie taaaki jest zdolny (ze wszystkimi szczegolikami. takiego obicia nikt nie ma ;p fotki beda jak zrobie (no babcia troszke pomogla recznie powykanczac w miesjcach dzie maszyna nie dala rady :)
 
Dziewczyny,wiem ,ze juz wiekszosc z Was dawno wymienila fotelik,a my zmieniamy swoj dopiero teraz,chcemy kupic taki 9-18 kg,wczesniejszy mielismy 0-13kg.Zastanawiam sie nad dwoma modelami,maxi cosi priori albo chicco key1 .Moze macie którys z Was ma i możecie doradzic?w testach bezpieczenstwa,z tego co przeglądałam,obydwa mają tyle samo punktów wiec nie wiem,na który sie zdecydowac.
 
Syska my mamy maxi cosi, jestesmy bardzo zadowoleni :-), maly chyba tez, bo bardzo lubi podroze, odbyl juz podroz 8-godzinna nad morze i co najwazniejsze - nie pocil sie w foteliku. Na temat chicco key1 slyszalam rozne opinie i raczej srednie :-(
 
dziekuje bardzo za informacje,wciaz sie zastanawiamy,w czwartek jedziemy poogladac foteliki w sklepie,bo jak dotąd ogladalam tylko na allegro.9 sierpnia wyjezdzamy nad morze wiec juz fotelik musimy miec na wyjazd.
 
hej,kupilismy w koncu fotelik maxi cosi tobi,jeszcze do nas nie dotarl,ale mam nadzieje,ze bedziemy zadowoleni.Pani w sklepie powiedziala,ze jest bezpieczniejszy niz chicco key1.Udalo nam sie go nabyc po konkurencyjnej cenie 650zł.Luxik o nim pisała pochlebnie,mam nadzieje,ze wiki przypadnie do gustu.
 
Możecie tu wrzucić linka do strony z testami (taką kiedyś fajną oglądałam, było mnóstwo fotelików przetestowanych) a teraz nie mogę jej znaleźć...proszę....
 
reklama
reklama
Do góry