reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik samochodowy

reklama
Przyznam, ze jestem w szoku, bo nei wydaje mi się, zeby Natalia była jakaś ogromna, a głowa jej sporo wystaje....
dzieki wielkie, Vertigo - no właśnie ten też jest jednymz moich typów jako kolejny.... Natalia zachwycona jeżdżeniem ze mną w rózowym rodi xr, faktycznie jest super i widać, że jej wygodnie bardzo, ale nie kupię identycznego drugiego, bo za drogi.
 
Magdusiek my tez mamy rodi różowy i jest super, ale on starcza na długo, potrzebujesz drugi do drugiego samochodu?
 
Natalka ma lily pink, fajny jest!
Tak.
I potrzebuje jeszcze trzeciego....więc sama rozumiesz...szukam innych opcji, które podobnie wypadły w testach.
 
dalej ,zachwalajcie swoje foteliki,bo ja za jakiś miesiąc wymienić chcę . Interesująca mnie grupa od 15.
 
kasiek ja jestem mega zadowolona z fotelika concord lift evo pt..ma miekkie siedzisko, wszystkie czesci obicia sie latwo sciaga...kolorystyka mi sie podoba...ma ochranaicze na ramiona ktore mozna pozniej zdemontowac w razie gdyby dziecku przeszkadzaly, dzieci ktore sa nizsze spokojnie sie mieszcza bo dosyc nisko mozna ustawic zaglowek...na poczatku zastanawialam sie jeszcze nad maxi cosi xr albo xp ale concorda duzo bardziej mi sie podobaja...no i moge ci polecic jeszcze cybex s solution plus, siostra ma, ogladalam, dotykalam i uwazam ze tez wart zakupu...

FOTELIK CONCORD LIFT EVO PT 15-36kg 2009! *W-wa (573413183) - Aukcje internetowe Allegro

Cybex Solution S 15-36 kg Plus JERRY - Porównanie ofert i cen w sklepach internetowych
 
Kasiek a jak sie zapina pasy? I czy te foteliki sa nizsze? Bo w tych do 18 kilo chyba foteliki maja podest?
 
reklama
Tak ,jest niższy,ale troszkę. Pasy zapina się przekładając przez specjalne otwory, króre mieszcza się w zagłówku dzięki czemu można dopasować wysokość pasa do dziecka. Przypadł mi do gustu ten fotelik.
 
Do góry