reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik samochodowy

reklama
a mój synek jeździ już w dużym foteliku z wkładką, baaardzo mu się to podoba, bo ogląda świat przez okno. :laugh:
 
Proszę bardzo Teddy :)
Polecam się na przyszłość. :)
Doxa super pomysł :)
Anna Tak sobie pomyślałam że niedługo to chyba bedziemy się rozglądać za wiekszym fotelikiem dla Natalki. Z tego juz jej nóżki sporo wystają. Też myślałam o Bebe Comfort
 
luszka my mamy fotelik od mojej szwagierki - obicie sobie wyprałam i lepszego na razie nie potrzebuję, a fotelik fajny, bo ma taką gałkę, że jak przekręcisz to się fotelik zaciska po bokach do środka i jak dziecko śpi to nie rzuca nim podczas jazdy
 
... i do góry sie podnosi, jak się pokrętłem pokręci ;)
fajny fotelik, bo bardzo wysoki i dziecko siedzi na wysokości szyby i wszystko widzi. Jaś w zwiazku z powyższym wcale nie spał po drodze do lekarza, bo ogladał swiat
 
no właśnie małgosia - nasz malluch zasypia dopiero w samochodzie na dłuższej trasie, już siuę zcwanił i na krótkiej trasie do babci nie zaśnie - bo ogląda, a kiedys w nosidełku spał od razu jak ruszylismy, bo nie było tyle do oglądania ::)
 
reklama
anna i małgosia pokazcie zdjecie fotelika. nam wprawdzie brakuje jeszcze pare kilo do wiekszego fotelika ale juz sie powoli rozgladam.
 
Do góry