reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik samochodowy

Ja mam sentyment do maxi cosi, ale zalezy mi na isofix a oni chyba do 36 kg nie maja w ofercie. U nas Tusiek wyrasta zdecydowanie za, do tego zaczal sie skarzyc ostatnio ze go gniecie zapiecie w kroku.
 
reklama
Doxa, podobała mi się wygląd i testy ,tylko ,że właśnie szeroki,a nas z tyłu czasem trójka. A vana nie mamy- mimo zmiany auta. Graco miał mój Dawid samą podstawkę i zapewniam Cię,że się mieścił- jeździł w niej tak do 9,5 lat- potem juz nie chciał i było za wysoko. Poza tym, żadne dziecko nie pojeździ dłużej w siedzisku- tak z doświadczenia.
Tusiekn, u nas od roku walka,jak zapinałam pasy w foteliku do 18 to zaraz były jęki i płacze ,że brzuszek boli, a teraz jej wygodniej- to zaleta wszystkich fotelików do 36:tak:
 
Doxa - bo jak przeglądałm testy to wypadał w nich ok, a inne sporo gorzej, chyba, ze te, które kosztują ok 800-1000.
Tak, rozkłada się, Natalia jak wsiadła pierwszy raz do mojego samochodu to usnęła i faktycznie się odchyla tak jak w poprzednim, wiec bardziej leżała niż siedziała i nie miałam stresu, że mi dynda gdzieś głową bez sensu. A ja z nią czasem jeżdzę sama do Łodzi itd, sporadycznie zdarza jej sie jeszcze usnąć, więc dla mnie to miało też znaczenie.
 
Dzięki dziewczyny! To rozkładnie podoba mi się, przydatne, spanie w pionie nie jest najprzyjemniejsze. Cybex ma odchylany sam zagłówek, też fajnie. Widzę, że musimy pójść całą trójką do sklepu, poprzymierzać Olinka i wtedy razem zadecydujemy.
 
Nasz tez sie rozkłada, Nadia w nim już spała.Musisz sama zobaczyć wszystkie i dobrac do swojego i dziecka gustu
 
No popatrz Kasiu, a nic nie piszą, że Graco się rozkłada ... ehh ten internet, nie ma to jak osobiście obejrzeć!
 
Mnie w maxi cosi pasuje też kolorystyka, te foteliki moga być kolorowe, a niektóre firmy robią same burasy :-)
Doxa - jak chce Ci się jechać ze wszystkimi to pewnie, ja szczerze przyznam żąłowałam czasu, weszłam kilka razy przy okazji do sklepów, zobaczyłam, sprawdziłam w internecie, spytałam Natalie o zdanie i odebrałam :-)
 
W koncu zakupilismy:-)
Jest super, kolor sie podoba i to co chcielismy ma isofix
http://www.tomi.pl/szczegoly/8576/romer_fotelik_kidfix_martin_2009_trendline_warszawa
 
reklama
czy któraś z was zdecydowała się na cybexa? albo zna kogoś kto posiada? podobno ma odchylane siedzenie i cena przyzwoita. nawet nie mam gdzie na żywo obejrzeć :no:
 
Do góry