reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik samochodowy

Dołączył(a)
22 Lipiec 2016
Postów
1
Witam.
Przeszukałam cały internet chyba i nic nie znalazłam konkretnego. A mianowicie.....
Mam synka dwa latka. Około 98 cm wzrostu waga ok 13 kg. Poszukuje fotelika wygodnego do tysiąca zł. Oczywiście z jak najwyższymi notami w testach. Mieszkam w UK raz na pół roku jeździmy do rodziny do Polski. Z racji tego iż jest to podróż bardzo długa ok 20 godzin szukam fotelika który chociaż troszkę będzie się rozkładał aby maluch mógł się przespać. Obecnie mam fotelik ferrari ale jest on tak kiepski że muszę go wymienić. Ponadto szukam fotelika w grupie 9-36 kg. Tak wiem że w tym przedziale foteliki nie są najlepsze ale wieżę że pomożecie coś fajnego wybrać.
Dzisiaj byłam w dwóch sklepach ( tylko tyle moje miasto posiada z fotelikami) w jednym zaproponowano mi AVIONAUT ROYAL ( nie znalazłam konkretnych opinii ani żadnych testów na tym foteliku ) oraz CYBEX PALLAS M-FIX ( taki rodzaj fotelika odpada ponieważ dziecko nie ma wogóle miejsca w foteliku, moje maleństwo jest strasznie ruchliwe, przy dłuższej podróży lubi sobie pomachać nóżkami a w tym foteliku nie ma mowy o takich ruchach). Błagam pomózcie.....
 
reklama
Rozwiązanie
My również nie wiedzieliśmy który fotelik wybrać i jak poprawnie zamontować w samochodzie, więc pojechaliśmy osobiście do salonu fotelików samochodowych, nazywają się fotelik.info, tam wszystkiego się dowiedzieliśmy, kupiliśmy bezpieczny fotelik i teraz jesteśmy spokojni o naszego synka w czasie podróży.
Też preferujemy z mężem markę Britax, mamy i fotelik i wózek tej marki. Zakupy robiliśmy w sklepie Tosia i jesteśmy zadowoleni, a i córcia z przyjemnością jeździ z nami wszędzie.
 
reklama
Ja mogę polecić fotelik Britex Romer King II, który zakupiliśmy dla naszego maluszka w sklepie internetowym Świat Dziecka Link do: Foteliki Britax Romer . Fotelik przeznaczony jest dla dziecka od 9 miesiąca do 4 roku życia. Dziecko jest bardzo dobrze zabezpieczone także z boku, a komfort podczas jazdy gwarantuje mu wielostopniowa regulacja nachylenia siedziska. Instalacja fotelika w aucie jest szybka i bezproblemowa. Dzięki temu fotelikowi nasz mały bez problemów znosi jazdę samochodem.
 
My również nie wiedzieliśmy który fotelik wybrać i jak poprawnie zamontować w samochodzie, więc pojechaliśmy osobiście do salonu fotelików samochodowych, nazywają się fotelik.info, tam wszystkiego się dowiedzieliśmy, kupiliśmy bezpieczny fotelik i teraz jesteśmy spokojni o naszego synka w czasie podróży.
 
Rozwiązanie
Do góry