reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik....

Dołączył(a)
23 Maj 2018
Postów
7
Drogie mamy, jakoś czas temu dostałam fotelik samochodowyniestety nie było instrukcji obsługi :/ I przez to mam problem z montażem fotelika. Może ktoś ma instrukcję i może mi przesłać.
Producent fotelika niestety nie odpisuje na maile :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Drogie mamy, jakoś czas temu dostałam fotelik samochodowy sirocoo Secure, niestety nie było instrukcji obsługi :/ I przez to mam problem z montażem fotelika. Może ktoś ma instrukcję i może mi przesłać.
Producent fotelika niestety nie odpisuje na maile :(
Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że taki fotelik do niczego się nie nadaje? Nie ma żadnych testów zderzeniowych. to zwykły antymandat. Ja bym w czymś takim dziecka nie woziła.
Drogie mamy, jakoś czas temu dostałam fotelik samochodowy sirocoo Secure, niestety nie było instrukcji obsługi :/ I przez to mam problem z montażem fotelika. Może ktoś ma instrukcję i może mi przesłać.
Producent fotelika niestety nie odpisuje na maile :(
Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że taki fotelik do niczego się nie nadaje? Nie ma żadnych testów zderzeniowych. to zwykły antymandat. Ja bym w czymś takim dziecka nie woziła.
 
Rozwiązanie
Doskonale was rozumie, bo wbrew pozorom wybór fotelika nie jest taki oczywisty. Jakby nie było chodzi o bezpieczeństwo i komfort dziecka. A po tym jak ostatnio natrafiłam na fotelik MaxSpace Comfort System + avionaut.com/pl/foteliki/avionaut-maxspace-comfort-system/?color=GreyMax.01 wyznacza nowe standardy w zakresie komfortu siedzenia i zdrowej postawy. uświadomiłam sobie, że również trzeba wybrać produkt, który zadba również o kręgosłup naszej pociechy. Dobrze, że teraz takie foteliki powstają, jak ten.
 
Ostatnia edycja:
Doskonale was rozumie, bo wbrew pozorom wybór fotelika nie jest taki oczywisty. Jakby nie było chodzi o bezpieczeństwo i komfort dziecka. A po tym jak ostatnio natrafiłam na fotelik MaxSpace Comfort System + avionaut.com/pl/foteliki/avionaut-maxspace-comfort-system/?color=GreyMax.01 wyznacza nowe standardy w zakresie komfortu siedzenia i zdrowej postawy. uświadomiłam sobie, że również trzeba wybrać produkt, który zadba również o kręgosłup naszej pociechy. Dobrze, że teraz takie foteliki powstają, jak ten.
Fotelik przede wszystkim dobiera się do dziecka i do samochodu. Każdy fotelik z testami jest bezpieczny. A dla kręgosłupa najlepsze jest, aby dziecko długo w foteliku nie przebywało (o tym zdaje się rodzice nie wiedzą bo nawet na spacery potrafią w łupinie zabierać). A jak już mamy do pokonania duża trasę, to najlepiej rozłożyć na kilka dni i robić przerwy.
 
Do góry